free counters

Aktualności

Horror z happy endem

• autor: biker, 2010-10-03 23:10

Piłkarze Wisłoka Strzyżów po wyrównanym meczu pokonali dziś kolejnego z pretendentów do awansu do klasy okręgowej - Jedność Niechobrz 2-1 (1-0). W pierwszej połowie zawodnicy Wisłoka kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, zaś swoją przewagę udokumentowali bramką, którą strzałem głową zdobył Kamil Draga. W drugiej połowie do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni, lecz wyrównującą bramkę zdobyli w dość przypadkowych okolicznościach. Gdy najwięksi malkontenci wśród "kibiców" gospodarzy zaczęli już opuszczać stadion, zwycięską bramkę bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego zdobył w 84. minucie Grzegorz Szołdra. (więcej w rozwinięciu newsa)

3 października 2010, 14:00 - Strzyżów
Wisłok Strzyżów - Jedność Niechobrz 2-1 (1-0)
Kamil Draga 28, Grzegorz Szołdra 84 - Grzegorz Bober 59 (s)

Wisłok: 22. Grzegorz Bober - 3. Grzegorz Szołdra, 16. Rafał Rajzer, 2. Dariusz Skwierz (74, 9. Robert Klimek), 11. Mateusz Włodyka (66, 4. Mirosław Wilk) - 7. Szymon Grabowski, 14. Damian Nykiel, 10. Andrzej Barłowski (70, 5. Kacper Lipka), 20. Kamil Draga - 8. Marek Wnęk (60, 18. Paweł Pałys), 19. Wojciech Piechowiak.
Jedność: 1. Łukasz Kalandyk - 3. Marek Buda, 7. Tomasz Pieniążek, 13. Grzegorz Dryja, 2. Nalepa Damian (78, 10. Andrzej Sanek), 5. Mariusz Madera, 6. Jacek Wiercioch, 9. Jacek Pietrucha, 18. Dominik Grzebyk, 17. Mariusz Lelek, 11. Grzegorz Bekierski.
Żółte kartki: Grzegorz Szołdra (14), Damian Nykiel (30), Rafał Rajzer (36), Szymon Grabowski (42) - Artur Pietrucha (35), Mariusz Madera (70), Tomasz Pieniążek (77).
Czerwona kartka: Dominik Grzebyk (90+2, za słowną obrazę sędziego).
Widzów: 300.

Jak padały bramki:

1-0 Dośrodkowanie z rzutu rożnego autorstwa Szymona Grabowskiego trafia do pozostawionego bez opieki Kamila Dragi, który precyzyjnym strzałem głową, w samo 'okienko' wyprowadza Wisłok na prowadzenie.

1-1 Jacek Wiercioch swój dynamiczny rajd prawą stroną zakończył niezbyt udanym dośrodkowaniem. Jednak golkiper Wisłoka przy próbie interwencji 'zakopał' się w błocie pod bramką i przy próbie przeniesienia piłki nad poprzeczką niefortunnie skierował ją do własnej siatki.

2-1 Grzegorz Szołdra ustawił piłkę na 20 metrze od bramki przyjezdnych i bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego w dalszy róg bramki Łukasza Kalandyka zdobył drugą bramkę dla Wisłoka w tym spotkaniu.