MKS Wisłok Strzyżów - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Cosmos NowotaniecWisłok Strzyżów
Cosmos Nowotaniec   Wisłok Strzyżów
2017-10-22, 14:00:00

niedziela

Statystyki przedmeczowe »

Logowanie

POLECAMY

 
produkcja vlepek - najlepsze vlepki

Kontakt-admin strony

 tomciom15@wp.pl

wislok.strzyzow@poczta.pl

 

   

Statystyki drużyny

ODWIEDZAJĄCY

 free counters   

          

Aktualności

Jest terminarz IV ligi Podkarpackiej

  • autor: tomciom15, 2017-07-03 22:18
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej przedstawił plan terminarza 4 ligi podkarpackiej na rundę jesienną sezonu 2017/2018.
Runda jesienna rozgrywek 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2017/2018 rozpocznie się,w sobotę 12 sierpnia.
Piłkarze biegać będą po czwartoligowych boiskach do weekendu 18/19 listopada
Wisłok Strzyżów swój pierwszy mecz rozegra na wyjeździe w Ropczycach z miejscowymi Błękitnymi ( w rozwinięciu newsa cały terminarz źródło www.podkarpacielive )   
 

Terminarz 4 ligi podkarpackiej (runda jesienna 2017/2018):

KOLEJKA 1  (12.08 - sobota)
Igloopol Dębica - LKS Pisarowce
Granica Stubno - Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce - Wisłok Strzyżów
Rzemieślnik Pilzno - Cosmos Nowotaniec
KS Wiązownica - Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy - Sokół Nisko
Ekoball Stal Sanok - Głogovia Głogów Małopolski

KOLEJKA 2 (15.08 – wtorek)
LKS Pisarowce - Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko - Ekoball Stal Sanok
Wisłoka Dębica - Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała - Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl - Unia Nowa Sarzyna
Cosmos Nowotaniec - KS Wiązownica
Wisłok Strzyżów - Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa - Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica - Granica Stubno

KOLEJKA 3 (19-20.08)
Granica Stubno - LKS Pisarowce
Błękitni Ropczyce - Igloopol Dębica
Rzemieślnik Pilzno - Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica - Wisłok Strzyżów
Unia Nowa Sarzyna - Cosmos Nowotaniec
Sokół Sieniawa - Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała
Ekoball Stal Sanok - Wisłoka Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Nisko

KOLEJKA 4 (26-27.08)
LKS Pisarowce - Sokół Nisko
Wisłoka Dębica - Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała - Ekoball Stal Sanok
Polonia Przemyśl - Piast Tuczempy
Cosmos Nowotaniec - Sokół Sieniawa
Wisłok Strzyżów - Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Wiśniowa - KS Wiązownica
Igloopol Dębica - Rzemieślnik Pilzno
Granica Stubno - Błękitni Ropczyce

KOLEJKA 5 (30.08)
Błękitni Ropczyce - LKS Pisarowce
Rzemieślnik Pilzno - Granica Stubno
KS Wiązownica - Igloopol Dębica
Unia Nowa Sarzyna - Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa - Wisłok Strzyżów
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec
Ekoball Stal Sanok - Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski - Izolator Boguchwała
Sokół Nisko - Wisłoka Dębica

KOLEJKA 6 (2-3.09)
LKS Pisarowce - Wisłoka Dębica
Izolator Boguchwała - Sokół Nisko
Polonia Przemyśl - Głogovia Głogów Małopolski
Cosmos Nowotaniec - Ekoball Stal Sanok
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa - Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica - Unia Nowa Sarzyna
Granica Stubno - KS Wiązownica
Błękitni Ropczyce - Rzemieślnik Pilzno

KOLEJKA 7 (9-10.09)
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce
KS Wiązownica - Błękitni Ropczyce
Unia Nowa Sarzyna - Granica Stubno
Sokół Sieniawa - Igloopol Dębica
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa
Ekoball Stal Sanok - Wisłok Strzyżów
Głogovia Głogów Małopolski - Cosmos Nowotaniec
Sokół Nisko - Polonia Przemyśl
Wisłoka Dębica - Izolator Boguchwała

KOLEJKA 8 (16-17.09)
LKS Pisarowce - Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl - Wisłoka Dębica
Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko
Wisłok Strzyżów - Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa - Ekoball Stal Sanok
Igloopol Dębica - Piast Tuczempy
Granica Stubno - Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce - Unia Nowa Sarzyna
Rzemieślnik Pilzno - KS Wiązownica

KOLEJKA 9 (23-24.09)
KS Wiązownica - LKS Pisarowce
Unia Nowa Sarzyna - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Sieniawa - Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy - Granica Stubno
Ekoball Stal Sanok - Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski - Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko - Wisłok Strzyżów
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl

KOLEJKA 10 (30.09 – 1.10)
LKS Pisarowce - Polonia Przemyśl
Cosmos Nowotaniec - Izolator Boguchwała
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko
Igloopol Dębica - Głogovia Głogów Małopolski
Granica Stubno - Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce - Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Sieniawa
KS Wiązownica - Unia Nowa Sarzyna

KOLEJKA 11 (7-8.10)
Unia Nowa Sarzyna - LKS Pisarowce
Sokół Sieniawa - KS Wiązownica
Piast Tuczempy - Rzemieślnik Pilzno
Ekoball Stal Sanok - Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski - Granica Stubno
Sokół Nisko - Igloopol Dębica
Wisłoka Dębica - Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała - Wisłok Strzyżów
Polonia Przemyśl - Cosmos Nowotaniec

KOLEJKA 12 (14-15.10)
LKS Pisarowce - Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów - Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa - Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica - Wisłoka Dębica
Granica Stubno - Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce - Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno - Ekoball Stal Sanok
KS Wiązownica - Piast Tuczempy
Unia Nowa Sarzyna - Sokół Sieniawa

KOLEJKA 13 (21.-22.10)
Sokół Sieniawa - LKS Pisarowce
Piast Tuczempy - Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Stal Sanok - KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko - Błękitni Ropczyce
Wisłoka Dębica - Granica Stubno
Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów

KOLEJKA 14 (28-29.10)
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów
Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec
Igloopol Dębica - Polonia Przemyśl
Granica Stubno - Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce - Wisłoka Dębica
Rzemieślnik Pilzno - Sokół Nisko
KS Wiązownica - Głogovia Głogów Małopolski
Unia Nowa Sarzyna - Ekoball Stal Sanok
Sokół Sieniawa - Piast Tuczempy

KOLEJKA 15 (4-5.11)
Piast Tuczempy - LKS Pisarowce
Ekoball Stal Sanok - Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski - Unia Nowa Sarzyna
Sokół Nisko - KS Wiązownica
Wisłoka Dębica - Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała - Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl - Granica Stubno
Cosmos Nowotaniec - Igloopol Dębica
Wisłok Strzyżów - Wisłok Wiśniowa

KOLEJKA 16 (11-12.11)
LKS Pisarowce - Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica - Wisłok Strzyżów
Granica Stubno - Cosmos Nowotaniec
Błękitni Ropczyce - Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno - Izolator Boguchwała
KS Wiązownica - Wisłoka Dębica
Unia Nowa Sarzyna - Sokół Nisko
Sokół Sieniawa - Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy - Ekoball Stal Sanok

KOLEJKA 17 (18-19.11)
Ekoball Stal Sanok - LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski - Piast Tuczempy
Sokół Nisko - Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica - Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała - KS Wiązownica
Polonia Przemyśl - Rzemieślnik Pilzno
Cosmos Nowotaniec - Błękitni Ropczyce
Wisłok Strzyżów - Granica Stubno
Wisłok Wiśniowa - Igloopol Dębica
 
 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [163]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Wisłok StrzyżówPolonia Przemyśl
Wisłok Strzyżów 1:5 Polonia Przemyśl
2017-10-14, 15:45:00
sobota
     

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Sokół Sieniawa - LKS Pisarowce
Piast Tuczempy - Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Sanok - KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski - Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko - Błękitni Ropczyce
Wisłoka Dębica - Granica Stubno
Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów

Sponsorzy

 Korzystając z usług tych firm

wspierasz Wisłok Strzyżów

 logo-fabr_xnaqanp.jpg

Zdjęcie użytkownika Przewóz Osób Wojciech Barlik.

Znalezione obrazy dla zapytania wojan strzyzów

Zdjęcie użytkownika Bistro Folk.

Znalezione obrazy dla zapytania lesniak strzyzów

Miasto Strzyżów
Wiesław Drogoń
T. Grodzki
Katarzyna Rykała Tłumacz przysięgły j. niemieckiego, 
W. Zimny   
Warta A.Curyło, 
Verde-travel, 
Eurokantor

 

 Pragniesz wesprzeć naszą drużynę ? 

Numer konta Wisłoka Strzyżów Bank Spółdzielczy nr konta 14916800040020254720000020

z dopiskiem sponsor

 

 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
LKS Pisarowce 3:1 Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów 1:5 Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa 2:2 Izolator Boguchwała
Granica Stubno 1:0 Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce 0:2 Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno 4:2 Ekoball Sanok
Unia Nowa Sarzyna 2:2 Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica 0:0 Wisłoka Dębica
KS Wiązownica 2:0 Piast Tuczempy

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 216, wczoraj: 583
ogółem: 1 922 226

statystyki szczegółowe