Wisłok StrzyżówLKS Pisarowce
Wisłok Strzyżów   LKS Pisarowce
2018-05-30, 18:05:00

Statystyki przedmeczowe »

Kolejny sezon czas zacząć!

• autor: az, 2016-08-13 02:00

Po dwóch latach gry na poziomie klasy okręgowej Wisłok Strzyżów już dzisiaj rozpocznie kolejną
batalię o powrót na czwartoligowe boiska. Podobno do trzech razy sztuka. Jednak czy mamy podstawy aby patrzeć z nadziejami na wygranie ligi?
Poniżej krótka analiza zmian kadrowych jakie zaszły w przerwie letniej w poszczególnych formacjach.
Bramkarze. Tutaj możemy mówić o sporej rewolucji. Mateusza Toporowskiego zastąpił doświadczony, ograny na trzecioligowych boiskach Piotr Kukulski. Jego zmiennikiem będzie szybko powracający do optymalnej dyspozycji po ciężkiej kontuzji Artur Zimny.
W formacji obronnej solidnym wzmocnieniem wydaje się 22-letni Patryk Kwaśniczko. Liczymy, że z powodzeniem zastąpi odchodzącego do drużyny beniaminka krośnieńskiej A-klasy LKS-u Tarnawa Ihora Ostruwkę. Dodając do tego monolit z poprzedniej rundy mamy nadzieję na pewną grę formacji defensywnej.
Odchodzącego do rywala zza miedzy Sławomira Śliwę zastąpić ma jego były kolega z drużyny juniorów rzeszowskiej Stali Adrian Szyszka. Solidnym wzmocnieniem formacji ofensywnej powinien być również grający trener Maciej RusinOgromnym atutem naszego zespołu w ubiegłym sezonie (wobec którego również teraz mamy spore oczekiwania) był duet skrzydłowych - Paweł Pałys i Jakub Krok.
W ataku liczymy na Damiana Grodzkiego i Krystiana Barana, młodych gniewnych, którzy maja sporo do udowodnienia wszystkim.
Do zespołu dołączył również występujący w sezonie 2012/13 w drużynie naszych juniorów Damian Jamróg. Kadrę uzupełniają, kończący wiek juniora Adrian Ćwiklik oraz juniorzy Szymon Margański, Dawid Bator i Filip Nowak.
Kibiców zapraszamy na pierwszy mecz, który odbędzie się w sobotę, 13 sierpnia w Pogwizdowie o godzinie 15:00. Rywalem będzie Astra Medynia Głogowska.

Kibiców, którzy nie będą mogli być obecni na meczu, a chcieliby być na bieżąco z wynikiem i najważniejszymi wydarzeniami z tego meczu zapraszam do śledzenia relacji tekstowej, która dostępna będzie pod adresem:

autor: ~Mario 2016-08-13 10:18:20

avatar jeśli na boisku drużyna będzie prezentować się tak jak w necie i mediach społecznosciowych to o awan jstem spokojny. BRAWO Tomek i biker!!!!

autor: tomciom15 2016-08-13 20:15:09

Profil tomciom15 w Futbolowo dzięki :) za miłe słowa :)

autor: ~Kibic MKS 2016-08-14 22:30:04

avatar Hmmm Kuba Krok na ławce? czym to spowodowane?
System 4:3:3? tylko dlatego aby trener Rusin znalazł się w wyjściowej 11?
Może by trener popatrzył na dobro drużyny i zmienił system na 4:4:2? i ewentualnie w razie potrzeby wchodził z ławki jako wzmocnienie?
Jeśli będziemy tracić tyle bramek w każdym meczu to nie będzie dobrze... obawiam się nonszalancji trenera(?)

Życzę Wam dużo sukcesów a przedewszystkim Awansu do 4 ligi ale musicie pamiętać o tym iż Liga jest wyrównana, każdy z każdym może wygrać a także dażyć każdą drużynę szacunkiem!!!
Pozdrawiam całą drużynę MKS WISŁOK STRZYŻÓW I POWODZENIA!!!

autor: chester76 2016-08-18 13:57:26

Profil chester76 w Futbolowo @kibic MKS: to 4-3-3, niczym nie różni się od 4-5-1, które oglądaliśmy w ubiegłym sezonie. skrzydłowi mają podobne zadania jak u trenera Grabowskiego czy Klisiewicza.
wyjściowe ustawienie 4-4-2 to (nie licząc meczów pucharowych) widziałem ostatnio gdy trenerami byli Michał i Marcin Pilut.

Polonia PrzemyślWisłok Strzyżów
Polonia Przemyśl 4:1 Wisłok Strzyżów