Wisłoka DębicaWisłok Strzyżów

w Dębicy, Parkowa 1

Horror na własne życzenie

• autor: biker, 2015-08-28 03:24

W rozegranym w środę meczu 3. kolejki rzeszowskiej klasy okręgowej Wisłok Strzyżów pokonał Astrę Medynia Głogowska 4-2 (3-1), Choć dwubramkowe zwycięstwo oddaje w pełni przebieg boiskowych poczynań to jednak goście przy odrobinie szczęścia mogli zaksięgować na swoim koncie jeden punkt.
Ci którzy spóźnili się choć niewiele na stadion przy ul. 1-go Maja nie zdążyli obejrzeć pierwszej bramki, którą już w 50. sekundzie dla drużyny gości zdobył
Konrad Stępień. Wyrównanie padło w 15. minucie, kiedy to Paweł Pałys precyzyjnie posłał piłkę nad murem bezpośrednim strzałem z 22 metrów z rzutu wolnego. Kolejne trafienie dla miejscowych nie było już takiej urody, a spory udział przy nim miał bramkarz Astry, który nie potrafił opanować piłki po lekkim strzale Pałysa. Gdy przyjezdni oczekiwali już na gwizdek oznajmiający zakończenie pierwszej połowy kolejny szybką akcję lewym skrzydłem przeprowadził Pałys, zaś jego mocne dośrodkowanie samobójczym trafieniem sfinalizował Michał Kucharzyk.
Prawdziwe emocje w tym meczu zaczęły się wtedy, gdy wydawało się, że nic już nie jest w stanie odebrać zwycięstwa podopiecznym
Jacka Klisiewicza. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry Marcin Micał niezwykle precyzyjnie wykonał rzut wolny z 18 metrów i piłka obok muru znalazła drogę do siatki Norberta Zimnego. Po tym trafieniu goście uwierzyli jeszcze możliwość odrobienia strat i dwie minuty później po składnej wymianie podań przed polem karnym Wisłoka, zaskakujący strzał zatrzymał się na słupku bramki Wisłoka. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do gospodarzy, kiedy to Jakub Krok po samotnym rajdzie, pomimo asysty dwóch obrońców mocnym strzałem przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.

Wisłok StrzyżówGranica Stubno
Wisłok Strzyżów 2:5 Granica Stubno