MKS Wisłok Strzyżów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • mkswislokstrzyzow.futbolowo.pl
  • Aktualności:
  • 2018-06-08 Pożegnanie z IV ligą w Strzyżowie
  • 2018-06-03 Czas na derby!
  • 2018-05-29 Podejmujemy LKS Pisarowce
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sokół Sieniawa - Sokół Nisko
  • KS Wiązownica - Izolator Boguchwała
  • Rzemieślnik Pilzno - Polonia Przemyśl
  • Błękitni Ropczyce -
  • Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa 1:1
  • LKS Pisarowce - Ekoball Sanok 2:2
  • Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Małopolski 3:0
  • Unia Nowa Sarzyna - Wisłoka Dębica 2:6
  • Granica Stubno - Wisłok Strzyżów 0:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

POLECAMY

 
produkcja vlepek - najlepsze vlepki

Kontakt-admin strony

 tomciom15@wp.pl

wislok.strzyzow@poczta.pl

 

   

Statystyki drużyny

ODWIEDZAJĄCY

 free counters   

          

Aktualności

Start rozgrywek ...

  • autor: tomciom15, 2015-07-06 19:22

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej podał terminarz rozgrywek V ligi rzeszowskiej. Inauguracja ligi nastąpi 15 sierpnia. Wisłok w pierwszej kolejce podejmował będzie przed własną publicznością drużynę Jaworu Krzemienica. W rozwinięciu newsa terminarz rozgrywek.

 

Skład Klasy Okręgowej grupy Rzeszów na sezon 2015/16:

1. Wisłok Strzyżów (4. miejsce w Klasie Okręgowej)
2. Sawa Sonina (spadkowicz z IV ligi)
3. Grodziszczanka Grodzisko Dolne (2. miejsce w Klasie Okręgowej)
4. KS Stobierna (3. miejsce w Klasie Okręgowej)
5.Strumyk Malawa (spadkowicz z IV ligi) 
6. Bratek Bratkowice (5. miejsce w Klasie Okręgowej)
7. Sokół Sokołów Małopolski (6. miejsce w Klasie Okręgowej)
8. Resovia II (7. miejsce w Klasie Okręgowej)
9. LKS Trzebownisko (8. miejsce w Klasie Okręgowej)
10. KS Dąbrówki (9. miejsce w Klasie Okręgowej)
11. Astra Medynia Głogowska (10. miejsce w Klasie Okręgowej)
12. Jawor Krzemienica (11. miejsce w Klasie Okręgowej)
13. Głogovia Głogów Małopolski (mistrz Klasy A-I grupa Rzeszów)
14. LKS Przybyszówka (v-ce mistrz Klasy A-I grupa Rzeszów)
15. Błażowianka Błażowa (mistrz Klasy A-II grupa Łańcut)
16. Wisłok Czarna (v-ce mistrz Klasy A-II grupa Łańcut)

 

 


Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Wisłok Czarna    -    Strumyk Malawa
LKS Przybyszówka    -    Resovia II
Bratek Bratkowice    -    Sawa Sonina
LKS Trzebownisko    -    Głogovia Głogów Małopolski
KS Dąbrówki    -    Błażowianka Błażowa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne    -    Astra Medynia Głogowska
Sokół Sokołów Małopolski    -    KS Stobierna
Wisłok Strzyżów    -    Jawor Krzemienica

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Strumyk Malawa    -    Jawor Krzemienica
KS Stobierna    -    Wisłok Strzyżów
Astra Medynia Głogowska    -    Sokół Sokołów Małopolski
Błażowianka Błażowa    -    Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Głogovia Głogów Małopolski    -    KS Dąbrówki
Sawa Sonina    -    LKS Trzebownisko
Resovia II    -    Bratek Bratkowice
Wisłok Czarna    -    LKS Przybyszówka

 Kolejka 3 - 26 sierpnia (środa)

LKS Przybyszówka    -    Strumyk Malawa
Bratek Bratkowice    -    Wisłok Czarna
LKS Trzebownisko    -    Resovia II
KS Dąbrówki    -    Sawa Sonina
Grodziszczanka Grodzisko Dolne    -    Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sokołów Małopolski    -    Błażowianka Błażowa
Wisłok Strzyżów    -    Astra Medynia Głogowska
Jawor Krzemienica    -    KS Stobierna

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Strumyk Malawa    -    KS Stobierna
Astra Medynia Głogowska    -    Jawor Krzemienica
Błażowianka Błażowa    -    Wisłok Strzyżów
Głogovia Głogów Małopolski    -    Sokół Sokołów Małopolski
Sawa Sonina    -    Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Resovia II    -    KS Dąbrówki
Wisłok Czarna    -    LKS Trzebownisko
LKS Przybyszówka    -    Bratek Bratkowice


 Kolejka 5 - 5-6 września


Bratek Bratkowice    -    Strumyk Malawa
LKS Trzebownisko    -    LKS Przybyszówka
KS Dąbrówki    -    Wisłok Czarna
Grodziszczanka Grodzisko Dolne    -    Resovia II
Sokół Sokołów Małopolski    -    Sawa Sonina
Wisłok Strzyżów    -    Głogovia Głogów Małopolski
Jawor Krzemienica    -    Błażowianka Błażowa
KS Stobierna    -    Astra Medynia Głogowska

Kolejka 6 - 12-13 września

Strumyk Malawa    -    Astra Medynia Głogowska
Błażowianka Błażowa    -    KS Stobierna
Głogovia Głogów Małopolski    -    Jawor Krzemienica
Sawa Sonina    -    Wisłok Strzyżów
Resovia II    -    Sokół Sokołów Małopolski
Wisłok Czarna    -    Grodziszczanka Grodzisko Dolne
LKS Przybyszówka    -    KS Dąbrówki
Bratek Bratkowice    -    LKS Trzebownisko


 Kolejka 7 - 19-20 września


LKS Trzebownisko    -    Strumyk Malawa
KS Dąbrówki    -    Bratek Bratkowice
Grodziszczanka Grodzisko Dolne    -    LKS Przybyszówka
Sokół Sokołów Małopolski    -    Wisłok Czarna
Wisłok Strzyżów    -    Resovia II
Jawor Krzemienica    -    Sawa Sonina
KS Stobierna    -    Głogovia Głogów Małopolski
Astra Medynia Głogowska    -    Błażowianka Błażowa

Kolejka 8 - 26-27 września

Strumyk Malawa    -    Błażowianka Błażowa
Głogovia Głogów Małopolski    -    Astra Medynia Głogowska
Sawa Sonina    -    KS Stobierna
Resovia II    -    Jawor Krzemienica
Wisłok Czarna    -    Wisłok Strzyżów
LKS Przybyszówka    -    Sokół Sokołów Małopolski
Bratek Bratkowice    -    Grodziszczanka Grodzisko Dolne
LKS Trzebownisko    -    KS Dąbrówki

Kolejka 9 - 3-4 października

KS Dąbrówki    -    Strumyk Malawa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne    -    LKS Trzebownisko
Sokół Sokołów Małopolski    -    Bratek Bratkowice
Wisłok Strzyżów    -    LKS Przybyszówka
Jawor Krzemienica    -    Wisłok Czarna
KS Stobierna    -    Resovia II
Astra Medynia Głogowska    -    Sawa Sonina
Błażowianka Błażowa    -    Głogovia Głogów Małopolski

Kolejka 10 - 10-11 października

Strumyk Malawa    -    Głogovia Głogów Małopolski
Sawa Sonina    -    Błażowianka Błażowa
Resovia II    -    Astra Medynia Głogowska
Wisłok Czarna    -    KS Stobierna
LKS Przybyszówka    -    Jawor Krzemienica
Bratek Bratkowice    -    Wisłok Strzyżów
LKS Trzebownisko    -    Sokół Sokołów Małopolski
KS Dąbrówki    -    Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Kolejka 11 - 17-18 października

Grodziszczanka Grodzisko Dolne    -    Strumyk Malawa
Sokół Sokołów Małopolski    -    KS Dąbrówki
Wisłok Strzyżów    -    LKS Trzebownisko
Jawor Krzemienica    -    Bratek Bratkowice
KS Stobierna    -    LKS Przybyszówka
Astra Medynia Głogowska    -    Wisłok Czarna
Błażowianka Błażowa    -    Resovia II
Głogovia Głogów Małopolski    -    Sawa Sonina

Kolejka 12 - 24-25 października

Strumyk Malawa    -    Sawa Sonina
Resovia II    -    Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Czarna    -    Błażowianka Błażowa
LKS Przybyszówka    -    Astra Medynia Głogowska
Bratek Bratkowice    -    KS Stobierna
LKS Trzebownisko    -    Jawor Krzemienica
KS Dąbrówki    -    Wisłok Strzyżów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne    -    Sokół Sokołów Małopolski

Kolejka 13 - 31 października

Sokół Sokołów Małopolski    -    Strumyk Malawa
Wisłok Strzyżów    -    Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jawor Krzemienica    -    KS Dąbrówki
KS Stobierna    -    LKS Trzebownisko
Astra Medynia Głogowska    -    Bratek Bratkowice
Błażowianka Błażowa    -    LKS Przybyszówka
Głogovia Głogów Małopolski    -    Wisłok Czarna
Sawa Sonina    -    Resovia II

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Strumyk Malawa    -    Resovia II
Wisłok Czarna    -    Sawa Sonina
LKS Przybyszówka    -    Głogovia Głogów Małopolski
Bratek Bratkowice    -    Błażowianka Błażowa
LKS Trzebownisko    -    Astra Medynia Głogowska
KS Dąbrówki    -    KS Stobierna
Grodziszczanka Grodzisko Dolne    -    Jawor Krzemienica
Sokół Sokołów Małopolski    -    Wisłok Strzyżów

Kolejka 15 - 11 listopada (środa)

Wisłok Strzyżów    -    Strumyk Malawa
Jawor Krzemienica    -    Sokół Sokołów Małopolski
KS Stobierna    -    Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Astra Medynia Głogowska    -    KS Dąbrówki
Błażowianka Błażowa    -    LKS Trzebownisko
Głogovia Głogów Małopolski    -    Bratek Bratkowice
Sawa Sonina    -    LKS Przybyszówka
Resovia II    -    Wisłok Czarna 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [547]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Granica StubnoWisłok Strzyżów
Granica Stubno 0:1 Wisłok Strzyżów
2018-06-15, 18:30:00
piątek
     

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Sponsorzy

 Korzystając z usług tych firm

wspierasz Wisłok Strzyżów

 logo-fabr_xnaqanp.jpg

Zdjęcie użytkownika Przewóz Osób Wojciech Barlik.

Znalezione obrazy dla zapytania wojan strzyzów

Zdjęcie użytkownika Bistro Folk.

Znalezione obrazy dla zapytania lesniak strzyzów

Miasto Strzyżów
Wiesław Drogoń
T. Grodzki
Katarzyna Rykała Tłumacz przysięgły j. niemieckiego, 
W. Zimny   
Warta A.Curyło, 
Verde-travel, 
Eurokantor

 

 Pragniesz wesprzeć naszą drużynę ? 

Numer konta Wisłoka Strzyżów Bank Spółdzielczy nr konta 14916800040020254720000020

z dopiskiem sponsor

 

 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Sokół Sieniawa Sokół Nisko
KS Wiązownica Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica 1:1 Wisłok Wiśniowa
LKS Pisarowce 2:2 Ekoball Sanok
Piast Tuczempy 3:0 Głogovia Głogów Małopolski
Unia Nowa Sarzyna 2:6 Wisłoka Dębica
Granica Stubno 0:1 Wisłok Strzyżów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 173, wczoraj: 152
ogółem: 2 091 543

statystyki szczegółowe