Spotkanie..

• autor: tomciom15, 2014-04-11 17:51

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którym zależy na rozwoju naszego klubu  na spotkanie organizacyjne. Spotkanie odbędzie się  w dniu 12.04.2014 (sobota) o godz.16 w siedzibie klubu na stadionie Wisłoka

autor: ~fan 2014-04-12 18:15:39

autor: ~z ostatniej chwili 2014-04-12 21:28:39

avatar komunikat o zebraniu w sobotę wrzucony w piątek o 17.51 to za późno, pewnie większość kibiców miała już zaplanowany weekend albo nawet się nie dowiedzieli. ciekawe ile osób było?

autor: ~lobo 2014-04-12 21:46:42

avatar popieram wpis fana, teraz zapraszają jak nasze władze bo idą wybory a co robiono przez tyle lat,wegetacja bez pomysłów i planów na klub a teraz sobie o sympatykach i rozwoju przypominają! obiekt zaniedbany- to porażka naszych włodarzy szkoda że kedyś grali w pilke w tym klubie!! woleli wydać na bezsensowny projekt w Ratośniowkach -słynna juz tzw. jasna góra a czy to kogoś jeszcze dziwi!! na wioskach i w mniejszych klubach maja zadbane obiekty!! krótko mówiąc ryba psuje sie od głowy!!

autor: ~fan-fan 2014-04-13 12:13:41

avatar komunikat w ostatniej chwili,tak wlasnie od lat działa ten klub,bałagan,brak planowania i kompetencji ludzi którzy sie tym zajmuja!!

autor: ~kk 2014-04-13 14:53:22

avatar ale co ma do tego prezes klubu czy wice prezes, ze ktos wybudowal osiedle na ratosniowkach ( niedługo może bedą winni katastrofie smolenskiej). Bylo zebranie, mozna było przyjść, poddać nowe pomysły, poznac sytuacje jaka jest w klubie. Nie bylo nikogo dlatego myśle ze dalsza cześc komentarza jest zbedna..

autor: ~do fan 2014-04-13 17:30:56

avatar A do kogo należy stadion sportowy na którym "Wisłok" rozgrywa mecze?

autor: ~PREZES 2014-04-13 20:31:14

avatar TAK JAK SIE SPODZIEWAŁEM. NA SPOTKANIE NIKT NIE PRZYSZEDŁ, TYLKO ZARZAD I PILKRZE. PROSZE WIECEJ NIE PISAC GŁUPOT, BO TO TYLKO SZKODZI KLUBOWI

autor: ~fan 2014-04-14 13:34:51

autor: ~kibic 2014-04-14 13:58:09

avatar No ale Panie "PREZESIE" czyż nie uważa Pan że informacja o spotkaniu nie była zbyt późno podana na stronie??

autor: ~fan-fan do kk 2014-04-14 16:33:44

avatar człowieku jak coś przeczytasz to pomyśl chodzi nie o ptezesa klubu tylko naszych burmistrzów pierwszy jak i vice- grali kiedy w tym klubie na tym stadionie i od tej pory nic sie prawie nie zmieniło po za awansem seniorów do 4 ligi!! zrozumiałeś!!

autor: ~zorientowany 2014-04-15 18:46:55

avatar cały obiekt należy do CSiR czyli p. Kwiatka, klub natomiast odpowiada za płytę i budynek szatniowy, który to za własne pieniądze kilka lat temu wyremontował, mieszkam na przeciwko stadionu i widzę jak ludzie z Zarządu i paru chłopaków często robią na obiekcie, nie widzę natomiast pracowników z basenu no chyba że się szykuje impreza strażacka to wtedy z intrwencyjnych sprzątają. A ten komunikat ukazał się wczesniej bo w czwartek, tylko trzeba czytać

autor: ~xxx 2014-04-16 21:54:29

avatar dalej inwesstujcie w takich ludzi jakhap dyląg gdzie byli gdzie grali gdzie sa? pomyślcie ludzie potrzeba kogoś konkretnego tylko z jajami

autor: ~kik 2014-04-17 14:53:11

avatar To w kogo maja inwestować?
Prosze o konkretne przyklady i propozycje na rozwój tego klubu.

autor: ~kk do fan 2014-04-17 16:58:08

avatar tylko dlaczego nie potrafiłeś tego powiedzieć na spotkaniu? BO CIE NIE BYŁO, dlaczego? BO PRED KOMPEM KAZDY JEST MOCNY ;)

autor: ~lobo 2014-04-17 17:02:37

avatar chociaż ukazał sie komunikat w czwartek to co to za termin o takim zebraniu informuje sie z duzym wyprzedzeniem i konkretnym planem i informacją a nie na łapu-capu i tak w tym klubie jest od lat wszystko w ostatniej chwili i po łebkach a CSiR podlega pod burmistrza,brak konkretnych rozwiazań długofalowych dotyczących całego sportu w Strzyżowie ale takich mamy radnych i władze w naszym miescie,czas juz w koncu to zmienić bo ci ludzie się nie nadają!!