Zmiana trenera..

• autor: tomciom15, 2014-04-03 20:19

Dotychczasowy trener Wisłoka Strzyżów Robert  Hap zrezygnował z prowadzenia naszej drużyny. Nowym trenerem i grającym zawodnikiem został Rafał Rajzer. Rafałowi  życzymy udanej inauguracji w  roli trenera już w najbliższą niedzielę w spotkaniu przeciwko drużynie Cosmosu Nowotaniec.

autor: ~anonim 2014-04-03 20:46:03

avatar Gratuluję zlikwidowania juniorów młodszych i starszych, a także rezygnacji dwóch trenerów w ostatnim czasie.

autor: ~zorientowany 2014-04-04 09:05:46

avatar prawdę powiedziawszy to Rajzer już w dwóch meczach prowadził Wisłok

autor: ~fan 2014-04-04 22:08:16

avatar mam pytanie czy to zarzad wisloka wystepuje w roli likwidatora strzyzowskiego klubu pilkarskiego jezeli tak to wam to idzie bardzo sprawnie gratuluje prezesi i spolka

autor: ~lobo 2014-04-05 14:35:08

avatar przecież w tym klubie nie ma od lat żadnej mysli,planowania długofalowego czy polityki szkoleniowej i organizacyjnej ci sami ludzie zamieniajacy sie miedzy soba i wegetacja!! z awansem do 4ligi nie poszło nic do przodu a raczej do tyłu ,działacze i niby prezesi zostali lub są z minionej epoki, tak mozna prowadzic klub w b-klasie i to watpie!! żenada!!!

autor: ~kibic 2014-04-06 08:33:06

avatar DO FAN-PRZYJDZ DO KLUBU POMÓŻ NAMÓWIC MŁODYCH GÓWNIARZY DO GRY,ODCIAG ICH OD KOMPUTERA

autor: ~PREZES 2014-04-06 08:52:14

autor: ~anonim 2014-04-06 09:22:14

autor: ~stachu 2014-04-06 09:39:18

avatar kolejnym trenerem bedzie dotychczasowy ekspert - felek .

autor: ~fan-fan 2014-04-06 11:55:13

avatar fatalna polityka klubu od wielu lat wychodzi!! piłkarze awansowali do 4 ligi a działacze,prezesi włodarze miejscy zostali w B-klasie,to wstyd!!by na Strzyżów przez tyle lat nie wypracować modelu,promocji i organizacji klubu na poziomie!! ale widocznie komuś to pasuje !! byle przetrwać i jakoś leci!!

autor: ~Junior 2014-04-07 16:45:34

avatar Po co wy się tak rozpisujecie??? I tak niczego nie zmienicie, a będzie tak jak jest teraz czyli do d**y!

autor: ~zorientowany 2014-04-08 08:25:51

avatar tak dużo krytycznych uwag na stronie ale ani jednej w której z tych wszystkich znawców z przed komputera nie ma pomysłu jak ma być prowadzona polityka klubu aby było lepiej. klub ma najniższy budżet z drużyn grających w IV lidze, z tego co się orientuje to juniorów na mecz było za mało (6-8)to zostali wycofani, sami są sobie winni słyszałem że włodarze klubu zarejestrowali drużynę trampkarzy i 2 młodzików, za 2-3 lata będą juniorzy więc polityka przyszłościowa jest. Czytam że prezes zaprasza na zebranie , więc ruszcie d... od kompa i na spotkanie. Z góry wiem że nie będzie nikogo bo tylko NARZEKAĆ umiecie.

autor: ~fan-fan 2014-04-09 10:34:39

avatar takie prawo kibica że moze też krytykować i nie ma co sie oburzać, ten stan rzeczy ciagnie sie od wielu lat,nie jest wina kibica że nie ma pieniedzy a raczej zarzadu i jego kompetencji,z tego co słyszałem to zawodnicy chodzą po firmach i sami sobie zalatwili kase na dresy,czsami też nie ma wode do picia to sa podstawowe potrzeby i co nawet tego nie potrafia załatwić,-porażka,co do juniorów to jest konsekwencja braku stałej polityki czy planow szkoleniowych klubu a teraz to właśnie wyszło,trzeba mieć jakąś wizje i planowanie a nie tylko z sezonu na sezon i tylko klepanie sie po plecach i zamienianie sie miejscami w zarządzie!! nie te czasy panowie działacze!!!

autor: ~sponsor 2014-04-10 05:33:14

avatar Czytajac te ciagle narzekania , rady i opinie to wydaje mi sie ze tam sa osoby ktore sa samymi ekspertami od pilki noznej.
Jesli tak sie znacie to przyjdzcie na spotkanie ktore organizuje prezes ,przedstawcie swoje opinie propozycje moze bedzie cos lepiej,bo ciagle narzekajac nie pomagacie nikomu .
Ale jak pamietam 2 lub 3 lata temu bylo podobne i nikt sie nie zjawil.Czytajac pewne komentarze wnioskuje ze ludzie nie maja zielonego pojecia jak dziala klub i co sie tam dzieje. To pisza osoby aby cos napisac i komus dogrysc.Zgadzam sie w zupelnosci z" zorientowanym" a anonim piszac o Szymku nie masz zielonego pojecia jak to wygladalo,ze nikt nikogo nie zwalnial.
Wiec przyjdzcie na spotkanie moze uda sie wspolnie cos zrobic a jak nie przyjdziecie to przynajmniej nie piszcie tych glupot.

autor: ~anonim 2014-04-11 21:05:54

avatar ~zorientowany
To nie prawda, że juniorów było 6-8, nie wiem skąd masz takie informacje ale są po prostu śmieszne. Zawsze było PRZYNAJMNIEJ 12-13. WIELKI WSTYD DLA TAKIEGO KLUBU JAK WISŁOK STRZYŻÓW NIBY TAKA MARKA, A TAK NAPRAWDĘ NICZYM SIĘ NIE RÓŻNI OD B KLASOWYCH DRUŻYN.

autor: ~;) 2014-04-12 14:02:53

avatar dokładnie tylu was było (6-8) ze czasem trener musiał odwoływac treningi i narzekał ze z 6 ludzmi nie ma co zrobic, poza tym na mecze jak jezdziliscie nie było wiele lepiej- nadmienić można tez fakt że zazwyczaj co tydzień mieliście jakies urodziny przed meczem. Tak mało was było a tyle imprez obchodziliscie?:D

autor: ~anonim 2014-04-13 18:27:36

avatar Jak słusznie zauważyłeś "czasem" (dwa razy się tak zdarzyło), nie zawsze dało się dotrzeć do Strzyżowa na trening. Na meczach ZAWSZE był skład, a te imprezy o których mówisz to dotyczyły pojedynczych graczy. Na większości meczach było nas 15-16 więc nie pisz BZDUR ok? ROZWIĄZALIŚCIE JUNIORÓW MŁODSZYCH I TO BYŁ BŁĄD, ROZWIĄZALIŚCIE STARSZYCH DRUGI BŁĄD. NIE UTRZYMACIE SIĘ W IV LIDZE I CAŁKIEM SIĘ POGRĄŻYCIE.