free counters

Aktualności

Porażka z trzecioligowcem ..

• autor: tomciom15, 2013-07-17 20:49

Piłkarze Wisłoka Strzyżów w swoim pierwszym meczu sparingowym ulegli drużynie Karpat Krosno 4:0 (3:0) Spotkanie zostało rozegrane na stadionie Karpat Krosno ( więcej w rozwinięciu newsa, relacja foto z meczu)

Krosno 18:00 17.07.2013

Karpaty Krosno – Wisłok Strzyżów 4:0 (3:0)

1-0 Kowalczyk (3)
2-0 Grela (11)
3-0 Kowalczyk (32)
4-0 Kasperkowicz (88)

Karpaty: Hajduk (46. Kowalik) – Jarząb (46. Telesz), Wityński (46. Czopko, 78. Wójcik), Kolbusz (46. Węgrzyn), Kozak (46. Kijowski) – Wierdak (46. Korzeniowski), Walaszczyk (46. Stanisz), Fydrych (46. Kasza, 74. Rutyna), Hirko (46. Okrajek) – Kowalczyk (46. Kasperkowicz), Grela (46. Kozubal).

Wislok: Zimny (Bober)- Szołdra (Piechowiak), Pasek, Rajzer, Draga- Pałys (Delikat), Nycz, Brusik, (Śliwa) Krok, (Flaga), Baran J., - Baran K. (Oliwa)

Sędziował: Sławomir Kielar.
Widzów: 150.

Relacja foto ze spotkania

Karpaty Krosno już od pierwszej minuty posiadali zdecydowaną przewagę, już w 3 minucie prawą stroną szarpnął Paweł Jarząb, dograł w pole karne, a w zamieszaniu gola zdobył Paweł Kowalczyk. Kilka minut później było 2:0, prostopadłe podanie otrzymał Konrad Grela, wpadł w pole karne, minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

Trzecia bramka padła także po ładnej, kombinacyjnej akcji Karpat, prostopadłe podanie tym razem dotarło do Kowalczyka, a ten technicznym strzałem z 14 metrów umieścił piłkę w siatce. Wisłok w tej części meczu praktycznie oddał tylko jeden celny strzał w kierunku bramki Piotra Hajduka. Po przerwie obraz gry uległ zmianie, trener Szydełko wymienił całą jedenastkę, a okazję do pokazania się dostali głównie zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie grali w Juniorach Karpat.

IV-ligowcy ze Strzyżowa stworzyli sobie kilka dobrych okazji, ale ze wszystkich obronną ręką wychodził dobrze dysponowany Tomasz Kowalik. Czwartą bramkę krośnianie zdobyli w samej końcówce meczu, piłkę rywalowi odebrał Robert Kozubal, dograł do Tomasza Kasperkowicza, a ten strzałem z 10 metrów ustalił wynik spotkania.