Wisłok Strzyżów dowiózł zwycięstwo... nowiny24.pl

• autor: tomciom15, 2013-06-15 22:42

Wisłok Strzyżów rozpoczął mecz w Nowej Dębie od składnej akcji, w której uczestniczyło trzech zawodników. Zakończyła się ona golem dającym zwycięstwo (cały artykuł z portalu nowiny24.pl w rozwinięciu newsa)

Największy udział miał Krystian Baran, który technicznym strzałem sprzed "szesnastki” otworzył wynik. Wcześniej dobrą wymianę piłek zaliczyli: Kamil Draga i Paweł Pałys.

Kilka minut później podwyższyć powinien brat Krystiana – Jakub, ale chyba był wyraźnie zaskoczony tym, że znalazł się sam w polu karnym przed bramkarzem Stali.

Uderzył nieczysto i wzbudził tym samym jęk zawodu na ławce Wisłoka. Stal szukała swoich szans, prawym skrzydłem, gdzie dzielnie atakował Kamil Serafin.

Ponadto groźnie z dystansu uderzał Łukasz Milanowski. Po faulu na "Mili” z rzutu wolnego w słupek trafił Mariusz Rożnowski.

W drugiej połowie po zespołowej akcji, Andrzej Dudziak przesunięty do ataku wyłożył idealną piłkę Kamilowi Serafinowi. Ten z 16. metra chciał uderzyć zbyt efektownie. Do strzału składał się jakby chciał trafić przymierzyć w okienko.

Piłka przeszła dwa metry nad spojeniem słupka z poprzeczką. Dudziak z minuty na minutę przyzwyczajał się do swojej nowej roli – napastnika i grał coraz pewniej. W końcowych minutach wyłożył piłkę przed pole karne Arturowi Pogodzie, który trafił w poprzeczkę.

– Powinno to wejść – żałował popularny "Szczurek”.

– Jeden strzał oddali i wygrali – załamywali ręce zawodnicy Stali, którzy w drugiej połowie praktycznie zamknęli rywala na jego połowie.

– Za styl punktów nie ma. Gdzieś zatraciliśmy naszą skuteczność, pomysł na grę pod bramką rywala. Musimy na spokojnie przeanalizować naszą grę. Teraz wygląda ona blado – przyznał po meczu Mateusz Urbaniak, jeden z najaktywniejszych na boisku.

– Trzy punkty po tak trudnym meczu cieszą szczególnie. Ostatnio chwalono nas za styl, a nie zdobywaliśmy punktów. Tym razem było odwrotnie, graliśmy bardzo prostą piłkę, sprzyjało nam szczęście i wracamy do siebie z pełną pulą – ocenił Szymon Grabowski, trener Wisłoka
.

źródło- nowiny24.pl

-Reklama-

autor: ~kibic 2013-06-16 00:20:58

avatar oby udało się wygrać z Pogonią Leżańsk(+ 3pkt za Crasnovię) i może uda się utrzymać. Gratulacje dla Wisłoka za dwa ostatnie mecze(Rzemieślnik i Stal)

autor: ~lobo 2013-06-16 00:51:09

avatar teraz to komentowac mozna a wczesniej była blokada
po co ta strona istnieje i dla kogo??? cenzura jak za komuny! ale czemu sie dziwić....! gratulacje dla drużyny że sie w końcu udało!!!

autor: ~anonim 2013-06-16 16:45:25

avatar komentarze mozna bylo dodawac tylko trzeba bylo sie zalogowac a jak sie komus nie chce to inna sprawa :)

autor: tomciom15 2013-06-16 19:21:52

Profil tomciom15 w Futbolowo Do lobo stało się już meczące ciągłe usuwanie postów ( niecenzuralne teksty) które obrażają ludzi. Zapraszam do współpracy w prowadzeniu strony :)

autor: ~lobo 2013-06-17 00:33:43

avatar jakoś dziwnie trudno było się zalogować! a teksty były raczej krytyczne a nie niecenzuralne i nikogo nie obrażały i tej wersji będę sie trzymał!!

autor: ~zalogowany 2013-06-17 12:49:40

avatar a ja dalej bede pisal krytycznie czy wam nie wstyd ze kupujecie sobie utrzymanie walkowerami a i tak pewnie spadniecie co to za klub ? nawet uklady wam nie pomoga bez walkowerow byscie mieli mniej pukntow niz krasnovia ktora grala tylko jedna runde a od ostatniej turbi dostaliscie piatke w plecy wracac do okregowki

autor: ~anonim 2013-06-17 22:13:38

avatar kupujemy ? w jaki sposób ?to tylko cwaniactwo druzyny i kierownika to nie nasz problem jestes słaby to odpadasz :)