Remis z Kolbuszowianką..

• autor: tomciom15, 2013-05-12 20:34

Do starcia dwóch beniaminków doszło w meczu Kolbuszowianki z Wisłokiem. Na ławkach trenerskich zasiedli  dobrzy znajomi z Resovii Maciej Biliński i Szymon Grabowski. Ostatecznie wynik tego spotkania zakończył się bezbramkowo 0:0 Jesienią w pierwszym spotkaniu  w Strzyżowie padł podobnie jak tym razem bezbramkowy remis. Z powodu remontu stadionu w Kolbuszowej mecz został rozegrany w Weryni. (Więcej w rozwinięciu newsa)

źródło- http://www.kolbuszowianka.net

Spotkanie rozgrywane było na stadionie B-klasowej Werynianki i można powiedzieć, że czwartoligowcy dostosowali się do tego poziomu. Choć lepiej w mecz weszli goście, którzy już w pierwszych minutach dwukrotnie zagrozili bramce Mateusza Kozioła, kibice obejrzeli bardzo przeciętne zawody w wykonaniu obu stron. Odpowiedź gospodarzy nadeszła dopiero w 11. minucie, jednak strzał Tomasza Warzochy powędrował wysoko nad bramką Artura Zimnego. W 26. minucie z okolic linii środkowej piłkę w pole karne wrzucał Stanisław Pastuła, bramkarz gości wypiąstkował na 18. metr pod nogi Warzochy, ten jednak strzelił zbyt lekko z półwoleja. Po chwili "Czocha" musiał opuścić murawę na skutek urazu, a na boisku zameldował się Przemek Pik. W tej części gry jeszcze jedna warta uwagi sytuacja miała miejsce w 42. minucie, kiedy prawą stroną pomknął Robert Szalony, lecz jego dośrodkowanie wybili obrońcy.

Chwilę po wznowieniu gry miała miejsce chyba najlepsza okazja KKS w tym spotkaniu, jednak w zamieszaniu pod bramką po rzucie rożnym sporo szczęścia mieli obrońcy rywali. Po chwili gospodarze przeprowadzili akcję prawą stroną, piłka trafiła do Stanisława Prusia, który próbował zaskoczyć bramkarza gości strzałem z ponad 20 metrów, niestety bez powodzenia. Po godzinie gry ponownie szansę na zdobycie bramki miał Pruś, jednak jego strzał z rzutu wolnego z rogu "szesnastki" był minimalnie niecelny. W 73. minucie gry w niezłej okazji znalazł się jeszcze Łukasz Gorczyca, jednak uderzył niecelnie z okolicy 16. metra. Im bliżej końca spotkania tym akcje obydwu stron stawały się coraz bardziej chaotyczne. Ostatecznie utrzymał się wynik bezbramkowy, żaden zespołów nie schodził z boiska pokonany i taki rezultat uznać należy za sprawiedliwy.

12.05.2013 16:00 Werynia

KKS KOLBUSZOWIANKA - WISŁOK STRZYŻÓW 0:0

KKS: Kozioł - Skowron, Pastuła, M. Serafin, Ł. Gorzelany - Szalony, Warzocha, S. Serafin, K. Gorzelany - Pruś, Korab

WISŁOK: Zimny - Szołdra, Rajzer, Pasek, Draga - Pałys, Gorczyca, Śliwa, Sharovara - Krok, Świątoniowski

Krok

Reklama-

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

autor: ~fan-fan 2013-05-14 17:33:58

avatar jednak coś mozna wywalczyć!!! przygotowanie fizyczne i skutecznośc do poprawki i utrzymanie będzie realne!!

autor: ~fan-fan 2013-05-15 09:41:59

avatar jednak można coś wywalczyć!! przygotowanie fizyczne i skuteczność spróbować poprawić i utrzymanie będzie realne!!!