free counters

Aktualno軼i

Wis這k z trzema punktami w Dukli

• autor: tomciom15, 2013-04-28 18:30

Pi趾arze Wis這ka Strzyów w meczu o przys這wiowe "sze嗆 punktów” z s御iaduj帷  dru篡n w ligowej tabeli Prze喚cz Dukla zainkasowali komplet punktów wygrywaj帷 0:1 (0:0). Bramk na wag trzech punktów w tym meczu strzeli Siergiej Sharovara w 54 minucie spotkania. Jest to pierwsza trafienie Siergieja w barwach Wis這ka Strzyów. Zawodnicy Prze喚czy od 30 minuty grali w os豉bieniu po czerwonym kartoniku dla Jacka Koncewicza w drugiej ods這nie meczu scenariusz si powtórzy i ponownie s璠zia ukara miejscowych czerwon kartk tym razem ㄆkasza 奸iwi雟kiego 78 minucie. (Materia filmowy w rozwini璚iu newsa oraz opis meczu).

Serdecznie zapraszamy na mecz u siebie 1 maja 鈔oda z dru篡n OKS Mokrzyszów pocz徠ek spotkania godzina 15:00

Materia filmowy portalu eDukla.pl z meczu Prze喚cz Dukla Wis這k Strzyów

Dukla 28.04.2013 16:30

Prze喚cz Dukla - Wis這k Broda-System Strzyów 0:1 (0:0)

54-Siergiej Sharovara

Wis這k Strzyów: Zimny, - Grabowski, Rajzer, Draga,- Piechowiak, 奸iwa (68 Gorczyca), Pa造s, (63 J. Krok), J.Baran (71 K.Baran 79 Klimek)- Sharowara (90 Flaga)- 安i徠oniowski.

ó速e kartki: Koncewicz 2, 奸iwi雟ki 2, Kowalski- Grabowski, J.Baran

Czerwone kartki: Koncewicz, 奸iwi雟ki (obydwaj w konsekwencji dwóch ó速ych)

S璠ziowa: Mateusz Warzocha (KS Rzeszów)

Pierwszy kwadrans zdecydowanie nale瘸 do Wis這ka. Najlepsze wra瞠nie  sprawia pozyskany w zimie Sergiy Sharovara i to po jego strzale lew nog w 1 minucie Miros豉w Nowak odbi pi趾 na rzut ro積y. Du瘸 ilo嗆 wrzutek ze strony strzy穎wian nie przek豉da豉 si na sytuacje bramkowe, bowiem kilkakrotnie pi趾 z w豉snego pola karnego ekspediowali stoperzy Prze喚czy. W 12 minucie ponownie da o sobie zna Sharovara, którego próba okaza豉 si niecelna. Wreszcie po kilkunastu minutach przewagi go軼i, Prze喚cz przeprowadzi豉 szybk akcj, któr strza貫m obok bramki zako鎍zy Jacek Koncewicz. Kolejn znakomit okazj przyjezdni mieli w 16 minucie. Wówczas strza Wojciecha Piechowiaka Mirek Nowak sparowa do boku. Do pi趾i zd捫y dopa嗆 graj帷y trener, Szymon Grabowski, od którego lepszy okaza si dukielski golkiper. Je郵i nawet pi趾a wpad豉by do siatki, gol nie zosta豚y uznany poniewa by造 pi趾arz Resovii by na spalonym. W 27 minucie spotkania nast徙i豉 kluczowa dla przebiegu meczu sytuacja. Prze喚cz wykonywa豉 rzut wolny, a przy pi販e sta Koncewicz. Arbiter nakaza gr po gwizdku, a rozgrywaj帷y miejscowych zagra pi趾 przed znakiem s璠ziego. Zgodnie z przepisami Jacek otrzyma ó速y kartonik, a 瞠 by這 to jego drugie upomnienie (pierwsze za faul na Piechowiaku), musia opu軼i plac gry. Chwil po tym, kontr po lewej stronie boiska rozpocz掖 Piotr Pietruszka, zagra do Igora Soli雟kiego, który przebieg kilkana軼ie metrów, po czym zamiast do鈔odkowa do b璠帷ych w polu karnym Paw豉 Mielecha i Rafa豉 Nikodego, zdecydowa si na strza, który znacznie min掖 bramk Artura Zimnego. W 39 minucie dobre do鈔odkowanie Jakuba Barana, gówkowa Rafa Rajzer, ale jego strza by niecelny. Nast瘼nie dobr akcj prawym skrzyd貫m przeprowadzi Piechowiak, którego p豉skie do鈔odkowanie stara si zablokowa Pietruszka. Pi趾a odbi豉 si lekko od nogi Piotra, co zmyli這 Nowaka, który szykowa si do interwencji na 5 metrze. Tymczasem pi趾a zmierza豉 w kierunku bramki pomi璠zy s逝pkiem, a bramkarzem. Na szcz窷cie odbi豉 si od dalszego s逝pka i wysz豉 w pole. W ostatnich minutach pierwszej po這wy dobr okazj Soli雟kiemu stworzy Nikody, jednak Igor zbyt d逝go zwleka z oddaniem strza逝 i ostatecznie trafi w Zimnego.

Pierwsz okazj po zmianie stron mieli zawodnicy Wis這ka, ale po strzale 安i徠oniowskiego z pierwszej pi趾i, Nowak pokaza, 瞠 jest w dobrej formie (wcze郾iej 鈍ietny wyst瘼 w Mokrzyszowie) i przepi瘯n  interwencj uchroni gospodarzy przed strat gola. Co si odwlecze, to nie uciecze. W 54 minucie Wis這k spokojnie rozegra akcj przed polem karnym, któr precyzyjnym strza貫m z 16 metrów zako鎍zy Sharovara. W momencie, kiedy wydawa這 si, 瞠 Prze喚czy zaczyna „i嗆”, Ukrainiec sprowadzi gospodarzy na ziemi. 0-1.

Minut po stracie gola znakomit okazj zmarnowa Artur Pernal, który po podaniu Paw豉 Mielecha, znajduj帷 si na 10 metrze 幢e trafi w pi趾 i nie trafi mi璠zy s逝pki. To powinien by gol wyrównuj帷y.

Czym bli瞠j by這 do ko鎍a spotkania Prze喚cz wygl康a豉 lepiej, ale bez prze這瞠nia na okazje, z których mog造by pa嗆 gole.  W 79 minucie nast徙i kolejny cios dla Prze喚czy. Wówczas ㄆkasz 奸iwi雟ki sfaulowa Krystiana Barana, który kilka minut wcze郾iej pojawi si na boisku. Poniewa kapitan gospodarzy mia ju ó速 kartk na koncie, podzieli los Koncewicza i uda si do szatni. W ostatnich minutach w ataku pojawia si nawet Micha Kmiecik, ale niewiele z tego wynik這. Wynik móg podwy窺zy Robert Klimek (strzelec gola na 2-1 z jesieni), ale fatalnie przestrzeli g這w z 5 metrów. Strza rozpaczy z 15 metrów odda Marek Zi瑿a, ale Zimny pewnie interweniowa.