free counters

Aktualności

Wisłok - Resovia 0:1

• autor: tomciom15, 2013-04-21 17:04

Wisłok Broda-System Strzyżów w XXI kolejce IV ligi podkarpackiej przegrał z drużyną Resovi II Rzeszów 0:1 (0:0). Jednyną bramkę w tym spotkaniu strzelił w 46 minucie meczu Piotr Krawczyk.

Strzyżów 20.04.2013 15:00

Wisłok Strzyżów- Resovia II Rzeszów 0:1 (0:0)

Wisłok: Zimny, Szołdra, Rajzer, Pasek, Draga, Piechowiak, Śliwa, Pałys, Krok, Baran J, Baran  K.

Resovia II : Superson, Świst Ł, Świst S, Ślęzak, Pietrucha, Codello, Kaliniec, Fedan, Warchoł, Rop, Krawczyk.

autor: ~fan-fan 2013-04-22 08:21:25

avatar oj!coś słaba ta drużyna! do przerwy jako tako a potem jak zwykle,brak siły ataku nie ma kto strzelić bramki,te niby wzmocnienia mało widoczne,resovia nic wielkiego nie pokazła a wsłok bez wyrazu i pomysłu!!!!

autor: ~lobo 2013-04-22 12:24:02

avatar aby wygrać taki mecz trzeba gryść trawę przez 90-minut a tego widać nie było,brak umiejetności w poszczególnych formacjach i braki kondycyjne byly bardzo widoczne!!! powtarzają się błędy z pierwszej rundy!! czyżby coś nie tak w przygotowaniach i transferach???

autor: ~(anonim) 2013-04-22 14:08:01

avatar 0;1 to nie zły wynik!Pokażcie chłopaki w Dukli ,że was stać na 3 punkty !!!

autor: ~anonim 2013-04-22 16:40:50

avatar kto sędziował?

autor: ~info 2013-04-22 20:43:38

avatar Trójka sędziowska KS Jarosław - sędziowie ocenieni pozytywnie. Dobra współpraca całej trójki, bez najmniejszego problemu sprostali temu spotkaniu. Ewentualnie można byłoby się przyczepić do wulgaryzmów zawodników obu drużyn!! pozdrawiam

autor: ~mks ws 2013-04-22 21:37:53

avatar Prawda jest taka, że nasza drużyna przez x lat występowała w A klasie (praktycznie zawsze w czubie tabeli) i sukcesami był awans do klasy O, z której z reguły po sezonie z hukiem spadali (wyjątkiem była końcówka lat 90, gdzie zagościli w okręgówce 2 sezony, bo w pierwszym rzutem na taśmę się utrzymali). Teraz mamy silną drużynę na poziomie klasy O, która próbuje swoich sił w IV lidze. Drużyna złożona głównie z wychowanków, którzy na prawdę próbują się rozwinąć o poziom wyżej. W 2 sezony praktycznie Ci sami goście dokonali przeskoku o 2 klasy rozgrywkowe, więc chyba jasne jest, że od razu nie będą śmigać nie wiadomo jak.Chyba w swoim mieście lepiej oglądać swoich chłopaków nawet jakby mieli spaść do okr. niż droższej armii zaciężnej, w rezultacie możliwe problemy finansowe klubu.

autor: ~ do MKS WS 2013-04-23 11:48:00

avatar w koncu jakis mądry wpis na tej stronce

autor: ~lobo 2013-04-23 14:53:24

avatar wszystko prawda ale nie mozna wszystkiego upraszczać, bo spaśc jest łatwo ale awansować ciężko, polityka klubu powinna być długofalowa i zakladać rozwój sportowy na wyższym poziomie a nie najwyżej spadniemy to jest minimalizm ,trzeba robić wszystko aby sie utrzymać,bo 4-liga może sie długo nie powtórzyć a po pierwszej rundzie widać bylo co trzeba poprawić ale jak do tej pory poprawy nie widać,transfery chyba nie za bardzo trafione,oby było lepiej,bo trzeba równać do najlepszych sportowo jak i organizacyjnie!!!

autor: ~Oldboy 2013-04-23 22:17:55

avatar Pobiegajcie z Jaśkiem Półzięciem bo z kondycją w drugiej połowie słabo a bez tego w tej lidze lipa.

autor: ~spoko 2013-04-24 08:50:06

avatar spokojnie panowie i tak bedzie walkowr za resovii dla nas :). Pan Mularz na pewno znajdzie jakiegoś nieuprawnionego zawodnika w resovii...

autor: ~dukla 2013-04-24 12:11:10

avatar Pytam z ciekawości - wybierają sie jacys kibice od Was na mecz do Dukli? :)

autor: ~delegat 2013-04-24 13:08:20

avatar odnośnie sędziów to nie ma ich co oceniać, bo mieli tak prosty mecz do sędziowania, że nie sposób było się pogubić.

autor: ~anonim 2013-04-25 21:37:32

avatar czyli przyszły mecz pauza kapitana przez kartki ?

autor: trampkarz5 2013-04-28 10:17:11

Profil trampkarz5 w Futbolowo ile to pnkt wislok dostal po meczu ????????????troszke mnie to martwi tak jak kondycja pilkarzy po przerwie i mysle ze wprowadzanie na boisko 120kg klimka to przeminelo z wiatrem to OBCIACH