free counters

Aktualności

P.nożna - Czwartoligowiec pokonany

• autor: tomciom15 & biker, 2010-02-27 20:06

Zawodnicy Wisłoka Strzyżów pokonali w spotkaniu sparingowym IV-ligową drużynę z Wiśniowej 4-2 (2-1). Wynik spotkania był sprawą otwartą, jednak zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych zmarnowali podopieczni Andrzeja Jaskota. Najlepszą z nich w 88. minucie, gdy Grzegorz Bober obronił rzut karny wykonywany przez Bartłomieja Bogacza oraz dobitkę Wojciecha Piechowiaka. Spotkanie zostało rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dukli (na zdjęciu obok) - więcej informacji w rozwinięciu newsa

27 lutego 2010, 18:00 - Dukla (Ośrodek Kultury w Dukli)
Wisłok Strzyżów - Wisłok Wiśniowa 4-2 (2-1)
Paweł Pałys 24, Robert Klimek 43, Krzysztof Kruczek 57, Andrzej Barłowski 83 - Waldemar Złotek 3, Andrzej Jaskot 66

Wisłok Strzyżów: Grzegorz Bober - Dariusz Skwierz, Piotr Czerkowicz, Marcin Pilut, Mateusz Włodyka - Kacper Lipka, Damian Nykiel, Andrzej Barłowski, Paweł Pałys - Robert Klimek, Krzysztof Kruczek. Grali także: Bartłomiej Adamczyk, Grzegorz Miłoś, Adrian Wieszczek.
Wisłok Wiśniowa: Grzegorz Urban - Grzegorz Szołdra, Paweł Libucha, Marcin Salamon, Sławomir Boruta - Damian Mądro, Waldemar Śledź, Jarosław Kuter, Adrian Powierża - Jakub Baran, Waldemar Złotek. Grali także: Bartłomiej Bogacz, Marcin Długosz, Wojciech Piechowiak, Paweł Kulik, Andrzej Jaskot, Kamil Kawa, Bartosz Zięba.

Sędziował: Marek Lipka.

W 88. minucie Bartłomiej Bogacz (Wisłok Wiśniowa) nie wykorzystał rzutu karnego (Grzegorz Bober obronił).

Jak padały bramki:

0-1 Już w 3. minucie Waldemar Złotek wykorzystał dokładne dośrodkowanie i strzałem głową wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

1-1 W 24. minucie Krzysztof Kruczek odważnie wszedł w pole karne i absorbując uwagę trzech obrońców dograł piłkę na siódmy metr do zupełnie niepilnowanego Pawła Pałysa. Pomocnik Wisłoka Strzyżow mocnym strzałem pod poprzeczkę bramki Grzegorza Urbana doprowadził do wyrównania.

2-1 Tuż przed przerwą nieudaną pułapkę offsajdową graczy z Wiśniowej wykorzystał Robert Klimek, który po doskonałym podaniu ze środka pola Piotra Czerkowicza znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Wiśniowej i mocnym strzałem zdobył drugą bramkę dla Strzyżowa.

3-1 Krzysztof Kruczek sprytnym zwodem wymanewrował pilnującego go zawodnika, a następnie mocnym strzałem z 20 metrów, po którym piłka wpadła do bramki tuż przy słupku zdobył trzecią bramkę dla Strzyżowa.

3-2 W 66. minucie obrońcy ze Strzyżowa zupełnie beztrosko pozostawili bez opieki grającego trenera Wiśniowej Andrzeja Jaskota. Były reprezentant Polski nie miał problemów z tym, aby po podaniu Marcina Długosza, strzałem z 5 metrów do pustej bramki zdobyć kontaktową bramkę.

4-2 Po efektownej wymianie piłki Krzysztofa Kruczka z Andrzejem Barłowskim, ten drugi znalazł się przed bramkarzem Wiśniowej. Minięcie go i skierowanie piłki do pustej bramki było już czystą formalnością.