P.nożna - turniej upamiętniający ofiary..........

• autor: tomciom15, 2009-12-15 08:37

13 grudnia drużyna juniorów starszych MKS Wisłok Strzyżów w zorganizowanym halowym turnieju piłki nożnej oddała hołd ofiarom stanu wojennego. Edycja już kolejnego halowego turnieju piłki nożnej przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. W tym roku do zawodów zgłosiła się rekordowa ilość drużyn. Dynów gościł ekipy sportowe jedenastu klubów piłkarskich z sześciu powiatów: rzeszowskiego ziemskiego i grodzkiego, przeworskiego, łańcuckiego, strzyżowskiego i przemyskiego. Drużyny rozegrały w sumie 12 meczy grupowych i 6 finałowych. Po rozegraniu meczy w grupach do finałów zakwalifikowały się następujące zespoły: Orzeł Harta, MKS Dynovia Dynów, KS Przybyszówka, MKS Strug Tyczyn. Finał okazał się bardzo szczęśliwy dla ekipy Dynovii Dynów. Drużyna Wisłoka Strzyżów niestety zakończyła zmagania już na rozgrywkach grupowych.

autor: ~anonim 2009-12-15 13:47:25

avatar no niestety;/ przegralismy 2:0 z przybyszowka;/ a chyba 11:1 wygralismy z Orzeł Harta 1

autor: ~ananim 2009-12-16 00:36:04

avatar i kto bedzie trenerem seniorow na wiosne, czy juz wiadomo czy bedzie zmiana trenera Wisloka?

autor: ~Sponsor 2009-12-16 05:49:58

avatar Widze z Twojego zapytania ze liczyles na zmiane trenera, ale musze Cie zasmucic zostajemy w starym skladzie na runde wiosenna,naszymi celami na ta runde jest utrzymanie w tej lidze i mysle ze tego dokonamy ze starym skladem,gdybys cos nie wychodzilo w rundzie wiosennej wtedy pomyslimy. Naszym priorytetem na ta runde jest wzmocnienie zespolu na Max do utrzymania sie w 4 lidze,bo juz nie mozemy liczyc na wiecej w tej rundzie, a w nastepnej pomyslimy co dalej???? Pozdrawiam Wszystkich

autor: ~anonim 2009-12-16 08:26:55

avatar chyba w piątej lidze panie sponsor :) mysle o utrzymaniu pozdrawiam

autor: ~ed 2009-12-16 08:29:13

avatar no tak ale jak juz spadniemy do A klasy to znowu sezon w plecy ale moze i sei utrzymamy pod warunkiem że zawodnicy beda chodzić na trenigi a nie poczatek sezonu komplet a pozniej 5-7 zawodników na trenigu.

autor: ~.... 2009-12-16 09:28:15

avatar tak poczatkowymi zalozeniami bylo zajac wysokie miejsce w piatek lidze , o utrzymaniu nawet nie bylo mowy haha , a teraz tylko to was ratuje hahahaha

autor: ~kszacz 2009-12-16 17:16:57

avatar LISTA DELEGATÓW PZPN "BETONIARZY", KTÓRZY SĄ ZA BETONEM ORAZ LATĄ (stan na 12 grudnia w/g www.koniecpzpzn.pl): Lubelski ZPN •Pryciuk Stanisław •Rapa Marian Lubuski ZPN •Wrzesiński Mirosław •Babij Tadeusz •Czyrka Zdzisław Łódzki ZPN •Bukowiecki Maciej •Grzelka Jan •Polak Ryszard Małopolski ZPN •Niemiec Ryszard •Cimer Aleksander •Jurkiewicz Zbigniew •Kowalski Jerzy •Kuczaj Marian Mazowiecki ZPN •Łazarczyk Zdzisław •Starczewski Mirosław •Stępień Kazimierz Podlaski ZPN •Wołągiewicz Grzegorz •Brzozowski Wojciech Śląski ZPN •Biskup Czesław •Kula Henryk •Komandzik Józef •Grząba Józef Wielkopolski ZPN •Cichy Zdzisław •Buller Krzysztof •Tomkowiak Andrzej •Kasprzak Arkadiusz Zachodniopomorski ZPN - delegaci wybrani nielegalnie •Jankowski Wojciech •Leszczyński Tadeusz •Maciejasz Grzegorz •Miazga Daniel Jagiellonia Białystok Trąbiński Ireneusz Kulesza Cezary GKP Gorzów Wielkopolski Niewiadomski Mariusz Korona Kielce Dudka Tadeusz Niebudek Jarosław Górnik Łęczna Piotruk Waldemar Lechia Gdańsk Jenek Błażej Tarnowiecki Maciej Motor Lublin Szkutnik Grzegorz Odra Wodzisław Oślizło Marian Rojek Andrzej KSZO Ostrowiec Grombka Zbigniew Piast Gliwice Drabicki Józef Krzyżanowski Jacek Podbeskidzie Szypuła Władysław Polonia Bytom Bartyla Damian Izydorczyk Andrzej Pogoń Szczecin Kałużny Artur Polonia Warszawa Listkiewicz Monika Ciszewski Piotr Wisła Płock Ożóg Jerzy Ruch Chorzów Mosór Mirosław Sobstyl Katarzyna Wisła Kraków Wilczek Marek Bębenek Piotr Futsal Sowiński Roman Wydział Piłkarstwa Kobiecego Borska Lidia Stowarzyszenie Trenerów Śledziewski Dariusz Stowarzyszenie Sędziów Stempniewski Sławomir Delegat Mazowieckiego ZPN Kazimierz Stępień na polecenie prezesa Mazowieckiego ZPN Zdzisława Łazarczyka poprosił o przeniesienie jego nazwiska do "Betonu PZPN"

autor: ~Sponsor 2009-12-17 01:08:12

avatar TAk masz racje anonim jestesmy w 5 lidze i tam bedziemy chcieli sie utrzymac ,ale to nie znaczy ze naszym celem bedzie 13 miejsce w tabeli napewno myslimy o wyzszej pozycji ale to czas pokaze,ale to w duzej mierze zalezy od wszystkich zawodnikow i ich zaangazowania na boisku ,zarowno na treningach jak i na meczach,z mojej strony bede rowniez pomagal klubowi w tej rundzie wiec zawodnicy sponsorowani przezemnie jesli sie nic nie zmieni z ich strony beda grac w rundzie wiosennej.