free counters

Aktualno軼i

P.siatkowa - 2 punkty z Ropczycami...

• autor: tomciom15, 2009-10-10 20:47

Siatkarze Wis這ka Strzy鄴w w pierwszym wyjazdowym spotkaniu pokonali 3:2 (25:16, 21:25, 18:25, 25:21, 15:9) B喚kitnych Ropczyce. Pierwszy set to dominacja zawodnik闚 Wis這ka w ka盥ym elemencie gry sztuki siatkarskiej. Na drugi set zawodnicy Wis這ka wyszli nieco rozlu幡ieni i zbyt pewni swego co prze這篡這 si na gr i wynik seta przegranego przez 'naszych' zawodnik闚 do 21. Trzeci set podobny do drugiego dominacja zawodnik闚 Ropczyc. Na szcz窷cie czwarta i partia zosta豉 rozstrzygni皻a na korzy嗆 Wis這ka. W tie-breaku Wis這k zacz掖 od mocnego 'uderzenia' prowadz帷 5:0, pewnie zmierzaj帷 do ko鎍owego zwyci瘰twa w dzisiejszych derbach. Kolejne s這wa uznania kierujemy w stron kibic闚 Fan Clubu Wis這ka Strzy鄴w, kt鏎zy stworzyli wspania陰 atmosfer na dzisiejszym meczu. (Galeria oraz filmiki z meczu wkr鏒ce)