P.nożna - Wisłok za burtą Pucharu Polski

• autor: tomciom15 & biker, 2009-09-02 20:15

Błażowianka Błażowa pokonała Wisłok Strzyżów 5-3 (2-2, 3-3, 3-3) w rozgrywkach Pucharu Polski 2009/2010, grupy Podkarpackiej ZPN - Rzeszów-Dębica. Należy dodać, że dopiero po dogrywce zawodnicy Błażowianki zapewnili sobie awans do następnej rundy. W innych spotkaniach pucharowych naszych ligowych rywali padły następujące wyniki: Dynovia Dynów-Orzeł Harta 5-0, Crasnovia Krasne-Włókniarz Rakszawa 8-1, Sitowianka Budy Łańcuckie-Orzeł Wólka 0-9, Piast Nowa Wieś-Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-5, Markovia Markowa-ŁKS Łańcut 1-0, Trzcianka Trzciana-Zimowit Rzeszów 2-3.

2 września 2009, 16:00 - Błażowa
Błażowianka Błażowa - Wisłok Strzyżów 5-3 (2-2, 3-3, 3-3)
Piotr Kruczek 24, 58,
Wojciech Kruczek 38 (k), Mirosława Makara 107, 109 - Robert Klimek 31 (k), Krzysztof Kruczek 34, Paweł Pałys 69

Błażowianka: Łukasz Wielgos - Piotr Brzęk, Tomasz Ostafiński, Tomasz Sobczyk, Marek Kruczek - Dariusz Ślemp (55 Piotr Woźniak), Robert Mijalny, Dawid Gwazdacz, Wojciech Kruczek (66 Sławomir Wielgos) - Paweł Chuchla (46 Mirosław Makara), Piotr Kruczek.
Wisłok: Grzegorz Bober - Grzegorz Miłoś, Jacek Mocek, Robert Klimek (116 Jakub Drogoń), Kamil Draga, Krzysztof Górecki, Łukasz Gorczyca - Kacper Lipka, Paweł Pałys - Krzysztof Kruczek (116 Artur Zimny), Bartłomiej Adamczyk.
Żółta kartka: Piotr Kruczek (37).

autor: ~anonim 2009-09-02 21:38:48

avatar a jaki grał skład

autor: ~mks 2009-09-03 15:03:28

avatar żałosne to się zaczyna robić...

autor: ~terto 2009-09-03 16:04:58

avatar Działacze trzeba coś z tym zrobić, przypominam sobie sezon kiedy graliśmy ostatnio w okręgówce, bodajże po 4 meczach były 4 pkt, i wszyscy wiedza co stało się z trenerem S, wydaje mi się że gdyby wtedy nie został popełniony błąd zwolnienia pewnie do dziś wisłok grał by spokojnie sobie w środku tabeli okręgówki, z jednej strony nie było by tylu dobrych młodych piłkarz, naprawdę pracą z młodzieżom trener S. już zrobił wiele dobrego! Ale dążąc do głównego wątku myślę że zmiana trenerów byłaby wskazana, odświeżyło by to zespół, nie mam nic do trenerów, jednak wydaje mi się że na poziom okręgówki nie są jeszcze przygotowani!To moje zdanie i piszcie co chcecie, ja swoje wiem!

autor: ~anonim 2009-09-03 18:27:49

avatar popatrzcie tez ile inni maja punktow np:gornowia,zalesie,grodziszcanka starzy wyjadacze tej ligi.spokojnie przyjdą i wygrane w strzyzowie.a w błazowej grało 4 z podstawowego meczu i nie byli gorsi od tych co grali w tamtych 5 meczach.

autor: ~kibic Wisloka 2009-09-04 05:53:45

avatar Mysle ze bardzo latwo wykreslic tych co zrobili cos dla Wisloka,mam na mysli trenerow jak rowniez byly zarzad,chlopaki naprawde sie staraja i mysle ze trzeba dac im szanse do konca rundy jesiennej ,gdy wtedy bedzie dno to trzba bedzie cos robic,z tego co wiem to atmosfera w klubie jest ok a to jest wazne,powiem wiecej najwazniejsze,gdyby sie teraz zaczelo wszystko sypac to druzyna moze sie rozsypac a gdyby tak sie stalo to koniec marzen o 5 lidze,oczywiscie to jest moje osobiste zdanie,mysle ze najlepiej gdyby wypowiedzieli sie pilkarze Wisloka jak oni to widza.Poczekajmy te 2 miesiace dajmy wszystkim szanse a wrocimy do tematu w listopadzie. Kibice i fani czekam na wasza opinie,wypowiedzcie sie wszyscy ktorzy maja cos do powiedzenia????