P. nożna - Z Crasnovią na inaugurację

• autor: biker, 2009-07-14 16:58
W pierwszej kolejce spotkań rzeszowskiej klasy okręgowej piłkarze Wisłoka podejmować będą u siebie wicemistrza tej ligi z poprzedniego sezonu - Crasnovię Krasne. Pierwsze dwa mecze drużyna ze Strzyżowa rozegra jako gospodarz. W rozwinięciu newsa zestaw par dwóch pierwszych kolejek.
1 kolejka - termin 8-9 sierpnia 2009

Wisłok Strzyżów - Crasnovia Krasne
Piast Nowa Wieś - Stal II Rzeszów
Górnovia Górno - ŁKS Łańcut
Dynovia Dynów - Błażowianka Błażowa
Strug Tyczyn - Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - CCC Dąbrówki
Włókniarz Rakszawa - Zimowit Rzeszów
Sawa Sonina - Korona Rzeszów

2 kolejka - termin 15-16 sierpnia 2009

Wisłok Strzyżów - Piast Nowa Wieś
Crasnovia Krasne - Korona Rzeszów
Zimowit Rzeszów - Sawa Sonina
CCC Dąbrówki - Włókniarz Rakszawa
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Błażowianka Błażowa - Strug Tyczyn
ŁKS Łańcut - Dynovia Dynów
Stal II Rzeszów - Górnovia Górno

Pełny terminarz dostępny jest już w serwisie www.90minut.pl.
Oraz na stronie naszego serwisu w dziale terminarz

autor: ~...:)) 2009-07-14 15:37:27

avatar Ciekawie Ciekawie!!... Mam nadzieje ze nasi zawodnicy postaraja sie o to by nie dac plamy... i osiagna korzystny wynik dla nas:)!!.. Mam nadzieje ze nie zaczna falstartem!!!... ?

autor: ~;] 2009-07-14 19:44:48

avatar wisniok wisniowa juz w 4 lidze juz pewne. panowie czy nie jest wam wstyd ze taka wisniowa bedzie grala tak wysoko a wy nie? najlepsi pilkarze w okolicy graja wlasnie tam a nie w strzyzowie. tam jest wszystko duzo lepiej poukladane jesli chodzi o sprawy sportowe.a w strzyzowie pilka zajmuja sie ludzie ktorzy nigdy w pilke nie grali i nie wiedza na czym to wszytko polega. Strzyzow miasteczko powiatowe aa tyle lat sie meczylo w A klasie i mysle ze niedlugo nadal bedize sie tam meczylo;]

autor: ~;) 2009-07-14 20:31:53

avatar bez napinek ;) bedzie i w strzyzowie wyzsza liga moze jeszcze nie w bliskiej przyszłosci ale bedzie pozdrawiam !!

autor: ~kibic 2009-07-14 23:39:30

avatar Nie ma co zazdroscic ,tylko trzeba pogratulowac ,a w Strzyzowie trzeba sie wziasc do roboty ,przylozyc do treningow,wzmocnic zespol i moze za kilka sezonow my bedziemy w 4 lidze,chociaz mysle ze grupa w ktorej wystepuje Strzyzow jest duzo mocniejsza od tej co wystepowala Wisniowa.A my kibice czekamy na wzmocnienia ,ktorych do tej pory nie widac slyszalem ze jest sponsor ktory chce pomoc druzynie ,a co na to caly zarzad czy nie stac was poszukac odpowiednich zawodnikow,moze ktos sie wypowie w tej sprawie????

autor: ~ggoosc 2009-07-15 04:50:19

avatar nie panowie, nie jest mi wstyd. wladze tej 'malej' Wisniowej byly caly czas przychylne prezesowi tego klubu. a w Strzyzowie burmistrz sobie obsadzil "swoim (tzn. podleglym sobie) czlowiekiem stanowisko prezesa i ma gdzies czy Wislok bedzie bral w A klasie czy B klasie . czlowiek "z zewnatrz" byl prezesem przez jakis czas ale (wiadomo o kim pisze), to go 'delikatnie' odsunieto od wladzy w tym klubie i po jednym prezesie M. przyszedl drugi prezes M.

autor: ~anonim 2009-07-15 08:19:52

avatar po prostu M. jak ... Wisłok hehe

autor: ~...:)) 2009-07-15 15:05:41

avatar Po pierwsze to niestety w naszym klubie jest zla polityka... Po kazdym spotkaniu nawet sparingach;/ i po porazkach jest lepiej wydac kase na piwsko i na grilla, a nizeli zostawic kase i z czasem kupic goscia z jajem!!... Po drugie naszym "działaczom" chyba niezalezy na tym by nasz klub byl w wyzszej lidze i jak sprowadzaja gosci to gosci z B klasy czy z jakiejs pipidowy...! Owszem musze przyznac ze ten napastnik z niebylca im sie trafil i jest naprawde dobry!!...ale to jest wciaz za malo!!... Po trzecie to nasi dzialacze czekaja az sie znajdzie jakis sponsor i przyjdzie sam do nich... zamiast oni wyjsc do sponsora!! Maja pod nosem REMBUD, Partner, Wojan,TRITON ADNEKS itp... (mozna by bylo zaoferowac reklame na koszulkach i na stronie umiescic ich logo itp... ale nic nic kompletne nic !!:/ I te firmy budowlane mialy by "chodzaca" reklame!!... i mysle ze by sie zgodzili wlasciciele na sponsoring za odpowiednia kase... !!!!!... Zarobic by mozna bylo tez hmm na szalikach?... np. Gdy bd mozna kupowac szaliki to umiescic info na stronie i porobic zdiecia szalikow i moze byly by osoby chetne!!!... Troszku ruszyc tymi glowami i kombinowac DZIAŁACZE!!!!!!!!!!!!!!!:/

autor: ~kszacz 2009-07-15 17:15:38

avatar Zarząd Podkarpackiego ZPN informuje. Zgodnie z uchwałą nr VII/190 z dnia 06.05.2009 r. Zarządu Polskiego ZPN w sprawie licencji trenerskich, został zobligowany do nadania licencji trenerskich trenerom, instruktorom i animatorom sportu, które będą upoważniały do prowadzenia zespołów danej kl. rozgrywkowej. Trenerzy nie posiadający licencji trenerskiej, nie będą mogli prowadzić zespołów w meczach mistrzowskich, na każdym szczeblu rozgrywek. Powyższa informacja dotyczy wszystkich, trenerów, instruktorów i animatorów sportu.