P. nożna-czas podsumowań

• autor: tomciom15, 2009-06-15 14:16
herbSezon piłkarski sie skończył  ,długi i wyczerpujący, nadszedł czas podsumowań. Nie zabrakło wielu ciekawych rostrzygnięć, zdarzyły sie także rozczarowania. Mistrzem sezonu 2008/2009 w gr.1 został nie kto inny jak "nasz" Wisłok Strzyżów....dalsza część w rozwinieciu newsa
Pierwsza część sezonu nie zapowiadała się tak optymistycznie jak jego końcówka dla naszej drużyny. Wisłok w tym czasie zanotował 8 zwycięstw, jeden remis oraz 4 porażki co dawało dopiero 4 pozycję po rundzie jesiennej. Druga część sezonu natomiast należała już do naszych zawodników. Wygrali 9 spotkań i zanotowali 1 remis i tylko 3 porażki (LKS Przybyszówka-Wisłok 3-2, Izolator II-Wisłok 3-1, Piast Nowa Wieś-Wisłok 2-0), co dało mu 1 miejsce na koniec sezonu. W moim mniemaniu Wisłok jak najbardziej zasłużył na ten awans miedzy innymi dlatego że grał najbardziej efektywną piłkę w tym sezonie. Nawet utrata kilku podstawowych zawodników ze względu na kontuzje nie przeszkodziła w awansie, a to za sprawą godnych zmienników na te pozycje. Drugie miejsce dające awans do 'okręgówki' przypadło naszemu ostatniemu rywalowi czyli drużynie Piasta. Piast miał piorunującą runde wiosenną zanotował tylko 2 remisy pozostałe spotkania wygrał. Już sam układ tabeli pokazywał jak ten sezon był wyrównany, zacięty aż do ostatniej kolejki ligowej. Po długim panowaniu na szczycie tabeli Aramiksu Niebylec. Wisłok, Piast, Bratek czy Świlcza nie spuszczały z tonu. Konsekwentnie wygrywały swoje mecze i do końca rywalizowały między sobą. Największy przegrany? Napewno Aramix Niebylec to on powinien się cieszyć z awansu obok Wisłoka. Aramix zaprzepaścił tę szanse właśnie w drugiej części sezonu, przyczyna - miedzy innymi zbyt mała ławka zawodników rezerwowych. Nie tylko walka o pierwsze miejsce dostarczała kibicom emocji , ciekawie również było za ich plecami i zupełnie na dole tabeli. Minus ligi to napewno walkowery na koniec sezonu ale to nie nam jest oceniać słuszności tej decyzji. Nie chcę tego tematu rozwijać gdyż lepiej pamiętać o dobrych rzeczach w tym sezonie. Niezależnie jednak od oceny tego sezonu już niedługo , może już teraz wiele osób zacznie za nim tęsknić. Przecież niedziela bez meczu swojej drużyny to już nie to samo. Pomijając wszystko tych kilku godzin spędzonych na stadionie będzie brakować. Na szczęście niezbyt długo , pozostaje czekać na informacje o wzmocnieniach naszej drużyny i rozpoczęcie kolejnego udanego sezonu już na 5 ligowycj boiskch. Z mojej strony chciałbym podziękować za tak liczne odwiedzanie strony i zapraszam chętne osoby do współpracy w celu dalszego rozwoju strony. Wszystkim zawodnikom, działaczom oraz kibicom gratulujemy tego awansu i liczymy że na tym drużyna nie zaprzestanie i będzie nadal sie rozwijać. Pozdrawiam :)

Zachęcamy do wpisów w komentarzach z gratulacjami dla całej drużyny

autor: ~...:)) 2009-06-15 16:51:11

avatar Gratulacje Dla Zawodnikow Seniorskiej Kadry, a takze działaczom i Kibicom. Jednak niewolno zapomniec tez o Juniorach! im również gratuluje awansów i życze wszystkim zawodnikom Jak Najlepszej Dyspozycji na boiskach po Wakacjach!:) Jednakze mam taka sama nadzieje jak "tomciom15" że nasza druzyna bedzie sie rozwijac a takze ze działacze naszego klubu zrobia sensowne transfery 4-5 zawodnikow, ktore beda naprawde wzmocnieniem naszego zespolu!!:) Pozdrawiam!!

autor: ~zawodnik ''ARAMIXU'' 2009-06-15 18:15:23

avatar

Gratulacje panowie za awans i powodzenia w V lidze!!!!

autor: ~Wisłok is the best 2009-06-15 18:17:38

avatar

GRATULUJE UDANEGO SEZONU WSZYSTKIM GRUPOM WIEKOWYM NASZEMU KOCHANEMU KLUBOWI NIE MOŻNA ZAPRZEPASCIĆ TEJ SZANSY WPRZYSZŁYM SEZONIE BRAWO BRAWO PANOWIE JESZCZE RAZ GRATULACJE!!!!!

autor: ~Comgratulations 2009-06-16 09:49:03

avatar Gratulacje dla juniorów i seniorów, mam nadzieję że nasze drużyny w wyższych ligach pokażą się z jeszcze lepszej strony i w niedługim czasie doczekamy się naszej drużyny w 4 lidze!Zarówno juniorzy jak i seniorzy wykonali kawał dobrej roboty!BRAWO!

autor: ~Prawda? 2009-06-16 22:39:54

avatar MAm pytanie? Czy to prawda ze nasz Kochany Klub Ma Zamiary sciagnac zawodnikow z Czarni Jasło??:))

autor: ~anonim 2009-06-16 23:02:17

avatar troszkę zmienię temat-mam taką drobną sugestię. Otóż bardzo trudno znaleźć jest tą stronę w Internecie (np. w Google wpisując hasło Wisłok Strzyżów ona się nie pojawia), na innych są odnośniki do starej strony Wisłoka. Dałoby się coś z tym zrobić?

autor: ~fan Wisłok 2009-06-17 16:49:38

avatar Wisłok brawo tak trzymać nie możecie tego nie wykożystac!! Gratulacje

autor: ~anonim 2009-06-19 05:11:18

avatar

Moge zostac malym sponsorem,ile kosztuje pozyskanie dobrego zawodnika na sezon do klasy w ktorej ma WISLOK  grac,prosze o szczera odpowiedz zarzad. Dzieki  Kibic.

autor: ~Wisłoczek 2009-06-19 06:15:25

avatar numery mysle ze szczegóły można dowiedzieć sie od prezesa pozdrawiam  telefon: (17) 276-13-53, (608) 444-359 (kierownik)

autor: ~...:)) 2009-06-20 19:50:28

avatar Mam nadzieje że porozumienie bd na lini Prezes-"anonim"(sponsor) i że na tym niezaprzestanie Wisłok i zacznie sam Wychodzic z inicjatywa do ludzi(firm) ktore by mogly pomoc naszemu klubowi sciagnac gosci z jajami i utrzymac sie w tej okregowce lub nawet Awansowac!!?!! Wiec Bardzo Prosze Prezesa jak i Cały Zarzad o to by szukac sponsorow, sciagac Piłkarzy z jajami!!! Pozdrawiam!!!