P.nożna mamy lidera!!!

• autor: tomciom15, 2009-05-24 17:56
Wisłok Strzyżów pokonał pewnie na stadionie przy ul. 1Maja Płomień Zagorzyce 4-1 (2-0). Hattrickiem w tym spotkaniu popisał sie nasz czołowy zdobywca bramek Marcin Pilut ,bramkę na 3-0 strzelił Robert Klimek po błędzie bramkarza z Zagorzyc. Wisłok po zwycięstwie nad Płomieniem został liderem "naszej" grupy gdyż ma lepszy bilans bezpośrenich spotkań, serdecznie gratulujemy całej drużynie!!
24 maja 2009, 16:00 - Strzyżów
Wisłok Strzyżów - Płomień Zagorzyce 4-1 (2-0)
Marcin Pilut 4, 44, 84, Robert Klimek 69 - Paweł Zatorski 80

Wisłok: 1. Grzegorz Bober - 2. Dariusz Skwierz, 3. Piotr Czerkowicz,14. Damian Nykiel, 4. Bartosz Zięba - 16. Paweł Pałys (7. Jakub Draga), 6. Robert Gierlak, 5. Kacper Lipka, 11. Mateusz Włodyka (9. Robert Klimek) - 10. Jakub Fortuna, 8. Marcin Pilut.
Płomień: Marek Fularz - Wiesław Fabianowicz, Wiesław Duduś, Szymon Ochał, Krzysztof Darlak, Zbigniew Miś, Piotr Miś, Paweł Zatorski, Damian Sikora, Piotr Zatorski, Mirosław Branas (75 Łukasz Ochał).

Jak padały bramki:
1-0 Ponad czterdziestometrowe podanie Piotra Czerkowicza, trafia dokładnie pomiędzy linię obrony gości i bramkarza. Niezdecydowanie w ich szeregach bezlitośnie wykorzystuje Marcin Pilut, który strzałem głowa przelobował golkipera z Zagorzyc.

2-0 W chwili gdy obie drużyny już były myślami w szatni, pogubiła się nieco linia defensywna gości. Najwięcej zdecydowania w polu karnym przyjezdnych  wykazał grający trener Wisłoka - Marcin Pilut, który strzałem z 5 metrów zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.

3-0 Dośrodkowanie z lewego skrzydła Jakuba Fortuny zmierza wprost w ręce golkipera przyjezdnych. Gdy wydaje się, że za moment bramkarz Płomienia pewnie opanuje futbolówkę ta ... trafia do stojącego dwa metry od bramki Roberta Klimka, który nie zwykł marnować takich okazji do zdobycia bramki.

3-1 Wysokie prowadzenie nieco uśpiło piłkarzy Wisłoka. Zbyt wielu zawodników niepotrzebnie zangażowało się w grę ofensywną zupełnie zapominając o obronie. Goście wykorzystali to w 80. minucie, kiedy to Paweł Zatorski wykorzystał znakomite podane od swojego współpartnera i mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę dla swojej drużyny.

4-1 Marcin Pilut po raz trzeci! Grający trener Wisłoka przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny kompletując hattrick w tym spotkaniu, wykorzystując doskonałe podanie z lewej strony i uprzedzając niepewnie interweniującego w tym dniu bramkarza Płomienia.

autor: ~Wisłok 2009-05-24 19:28:17

avatar Brawo panowie ale teraz zostały 2 cięzkie spotkania wyjazdowe z Bratkiem i Piastem będize ciekawie Wisłok do boju

autor: ~Strzyzów 2009-05-24 19:53:44

avatar gz chlopaki, oby tak dalej !!!

autor: ~ojom 2009-05-26 22:19:48

avatar Pozdro z Bratkowic zapraszamy i wejdzmy razem do 5 ligi :D

autor: ~anonim 2009-05-26 22:59:48

avatar nie mamy nic przeciwko zeby sie spotkac w 5 lidze:)

autor: ~anonim 2009-05-27 20:36:48

avatar Rzadko piszę, choć czytam wszystkie komentarze. Co do awansu sprawa jest otwarta i będzie tak chyba do ostatniego meczu. W drużynę wierzę, wiem że do końca będą wychodzić na boisko po to by wygrywać i niezależnie od zajętej pozycji na koniec sezonu jestem dla nich pełen uznania. Obawiam się tylko rozstrzygnięć z "za zielonego stolika". Niektóre drużyny zrobią wiele by awansować. Jeśli sędzia przerwie mecz to winnym będą zawsze Bratkowice niezależnie od tego gdzie się mecz odbywa, jedną z przyczyn takiego stanu jest opinia jaka pozostała z ostatnich lat ale nie tylko. Szkoda by było zaprzepaścić to co chłopaki mogą osiągnąć przez głupotę jednej osoby. Nasi kibice są znaczni i widoczni wystarczy zrobić prowokację w pobliżu i to może wystarczyć by sędzia przerwał mecz. A wtedy bez znaczenia będą tłumaczenia typu "to oni zaczęli" lub "oni nie byli od nas". Istotne jest co śedzia napisze w protokole i jak to zinterpretuje komisja gier, a na to na dobrą sprawę nie mamy żadnego wpływu. Przykład z Niebylca: kierownik naszej drużyny został poinfotmowany o opisaniu zachowania naszych  kibiców i mógł się z tym zgadzać lub nie bo podpis na tym załączniku do protokołu nie jest wymagany. Jeśli ktoś chce znać szczegóły to mnie łatwo znależć , chętnie porozmawiam.  Musimy na koniec byc ostrożni bo podstawą do przerwania meczu może być zarówno dotknięcie sędziego, jak wejście kibica na boisko czy odrobina dymu z racy.