free counters

Aktualności

P.nożna mamy lidera!!!

• autor: tomciom15, 2009-05-24 17:56
Wisłok Strzyżów pokonał pewnie na stadionie przy ul. 1Maja Płomień Zagorzyce 4-1 (2-0). Hattrickiem w tym spotkaniu popisał sie nasz czołowy zdobywca bramek Marcin Pilut ,bramkę na 3-0 strzelił Robert Klimek po błędzie bramkarza z Zagorzyc. Wisłok po zwycięstwie nad Płomieniem został liderem "naszej" grupy gdyż ma lepszy bilans bezpośrenich spotkań, serdecznie gratulujemy całej drużynie!!
24 maja 2009, 16:00 - Strzyżów
Wisłok Strzyżów - Płomień Zagorzyce 4-1 (2-0)
Marcin Pilut 4, 44, 84, Robert Klimek 69 - Paweł Zatorski 80

Wisłok: 1. Grzegorz Bober - 2. Dariusz Skwierz, 3. Piotr Czerkowicz,14. Damian Nykiel, 4. Bartosz Zięba - 16. Paweł Pałys (7. Jakub Draga), 6. Robert Gierlak, 5. Kacper Lipka, 11. Mateusz Włodyka (9. Robert Klimek) - 10. Jakub Fortuna, 8. Marcin Pilut.
Płomień: Marek Fularz - Wiesław Fabianowicz, Wiesław Duduś, Szymon Ochał, Krzysztof Darlak, Zbigniew Miś, Piotr Miś, Paweł Zatorski, Damian Sikora, Piotr Zatorski, Mirosław Branas (75 Łukasz Ochał).

Jak padały bramki:
1-0 Ponad czterdziestometrowe podanie Piotra Czerkowicza, trafia dokładnie pomiędzy linię obrony gości i bramkarza. Niezdecydowanie w ich szeregach bezlitośnie wykorzystuje Marcin Pilut, który strzałem głowa przelobował golkipera z Zagorzyc.

2-0 W chwili gdy obie drużyny już były myślami w szatni, pogubiła się nieco linia defensywna gości. Najwięcej zdecydowania w polu karnym przyjezdnych  wykazał grający trener Wisłoka - Marcin Pilut, który strzałem z 5 metrów zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.

3-0 Dośrodkowanie z lewego skrzydła Jakuba Fortuny zmierza wprost w ręce golkipera przyjezdnych. Gdy wydaje się, że za moment bramkarz Płomienia pewnie opanuje futbolówkę ta ... trafia do stojącego dwa metry od bramki Roberta Klimka, który nie zwykł marnować takich okazji do zdobycia bramki.

3-1 Wysokie prowadzenie nieco uśpiło piłkarzy Wisłoka. Zbyt wielu zawodników niepotrzebnie zangażowało się w grę ofensywną zupełnie zapominając o obronie. Goście wykorzystali to w 80. minucie, kiedy to Paweł Zatorski wykorzystał znakomite podane od swojego współpartnera i mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę dla swojej drużyny.

4-1 Marcin Pilut po raz trzeci! Grający trener Wisłoka przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny kompletując hattrick w tym spotkaniu, wykorzystując doskonałe podanie z lewej strony i uprzedzając niepewnie interweniującego w tym dniu bramkarza Płomienia.