P.nożna 2 wygrana

• autor: tomciom15 & biker , 2009-04-12 13:56
Wisłok nie zwalnia tempa po zwycięstwie z Orłem w swoim trzecim spotkaniu tej wiosny zainkasował komplet punktów z drużyną Rudzika Rudna Mała wynik spotkania 3:0(0:0) bramki strzelali w drugiej połowie MARCIN PILUT, KRZYSZTOF GÓRECKI, JACEK GRABSKI (relacja z meczu, skład czytaj więcej)

11 kwietnia 2009, 14:00 - Rudna Mała
Rudzik Rudna Mała - Wisłok Strzyżów 0-3 (0-0)
Marcin Pilut 58, Krzysztof Górecki 76, Jacek Grabski 82

Rudzik: 33. Kamil Kopyto - 5. Wiesław Kloc, 2. Kamil Trzeciak, 15. Dominik Poźniak, 3. Konrad Półtorak (87, 8. Wojciech Guzek) - 9. Wojciech Opaliński (78. 14. Marcin Marczydło), 10. Piotr Kozik (63, 17. Maciej Marczydło), 6. Piotr Gocek, 4. Paweł Kłeczek - 13. Wiesław Bać, 16. Dawid Worek.

Wisłok
: 1. Michał Pilut - 2. Dariusz Skwierz, 3. Piotr Czerkowicz, 14. Damian Nykiel, 13. Damian Ziobro - 16. Paweł Pałys (46, 7. Kamil Draga), 5. Kacper Lipka, 15. Krzysztof Górecki (79, 6. Robert Gierlak), 11. Mateusz Włodyka (57, 9. Robert Klimek) - 8. Marcin Pilut (77, 17. Jacek Grabski), 10. Jakub Fortuna.

Żółte kartki: Piotr Czerkowicz (73), Krzysztof Górecki (77).
Czerwona kartka: Kamil Trzeciak (Rudzik, 65 minuta, faul taktyczny).

Przekonywujące i wysokie zwycięstwo odnieśli piłkarze Wisłoka nad nieobliczalnym beniaminkiem z Rudnej Małej. W pierwszej połowie to strzyżowianie częściej utrzymywali się przy piłce i więcej przebywali na połowie przeciwnika, lecz brakowało podań otwierających drogę napastnikom do stworzenia sytuacji strzeleckich. Z dystansu próbowali strzelać Marcin Pilut, Krzysztof Górecki i Kacper Lipka, lecz ich strzały w znacznej odległości mijały bramkę gospodarzy. Najdogodniejszą sytuację do zdobycia bramki miał tuż przed przerwą Kacper Lipka, który minąwszy kryjącego go zawodnika odważnie wszedł w pole karne, lecz jego mocny strzał obronił nogami bramkarz miejscowych Kamil Kopyto.
Kluczowym dla losów spotkania momentem okazało się wejście na plac gry Roberta Klimka. Jego pierwszy kontakt z piłką (odegranie głową piłki dogrywanej z linii obrony) to asysta po której w sytuacji 'sam na sam' z bramkarzem Rudzika znalazł się Marcin Pilut, który nie zwykł marnować takich okazji. W 65. minucie obrońca miejscowych Kamil Trzeciak nie widzial innego sposobu na powstrzymanie Marcina Piluta, który po minięciu go miał otwartą drogę do bramki gospodarzy i w nieprzepisowy sposób go powstrzymał. Arbiter tego spotkania nie miał wątpliwości i gospodarze musieli kontynuować grę w osłabieniu. Od tego momentu goście zagrali bardziej na luzie i dość szybko przełożyło się to na stwarzanie przez nich większej ilości sytuacji bramkowych. W 76. minucie gospodarze dość nieumiejętnie próbowali złapać zawodników ze Strzyżowa w pułapkę ofsajdową, zaś rozgrywający doskonały mecz Kacper Lipka doskonałym podaniem obsłużył Krzyśka Góreckiego, który mocnym strzałem podwyższył prowadzenie Wisłoka.
W 82. minucie wynik zawodów ustalił precyzyjnym strzałem głową w samo okienko bramki gospodarzy wprowadzony chwilę wcześniej Jacek Grabski. Niemały udział przy tej bramce miał również Robert Klimek, który głową przedłużył lot piłki po wrzucie z autu Dariusza Skwierza

autor: ~fdf 2009-04-13 10:25:17

avatar Podobno jutro 14kwietnia jest sparing z Strzelecem Frysztak Moze to ktos potwierdzic

autor: ~Damian 2009-04-13 21:49:31