free counters

Aktualności

Nowiny24.pl: Brusik dobił Malawę

• autor: biker, 2012-10-22 07:51

W rozwinięciu newsa przedstawiamy relację redaktorów gazety codziennej Nowiny z wczorajszego meczu Strumyk Malawa - Wisłok Strzyżów.

Strumyk Malawa - Wisłok Strzyżów 0-2 (0-1)
0-1 Pasek (41-głową, po wolnym z ok 40 metrów J. Barana i błędzie Zielińskiego), 0-2 Brusik (58, z rzutu wolnego z ok 40 metrów).

Strumyk: Zieliński 2 - Bieda 6, Gaca 6, Federkiewicz 6, A. Majcher 5 - Wójtowicz 5, Brudek 6, Kmuk 6 (74 Bryk), Grad 6 (83 Paśkiewicz), P. Majcher 5 (54. Szymański) - Rusin 5.
Wisłok: Zimny 6 - Szołdra 6, Rajzer 6, Pasek 7, Włodyka 5 - Pałys 5 (61 Piechowiak), Brusik 7, Żabiński 5 (69 Krok), Śliwa 5 (90 Gorczyca), J. Baran 6 - Klimek 6 (74 K. Baran; 90 Draga).
Sędziowali: Tomasz Giżka oraz Marcin Stróż i Karol Kosak (KS Stalowa Wola).
Żółte kartki: Brudek, Szymański - Zimny, Włodyka, Klimek, Draga.

Widzów: 300.

Ogrom szczęścia jaki mieli tego dnia piłkarze ze Strzyżowa pozwolił im wygrać. Strumyk tym samym przerwał zwycięską passę. Głównym winowajcą porażki malawian jest ich bramkarz Kamil Zieliński, ale również brak skuteczności napastników.
W pierwszych minutach gospodarzy postraszył Robert Klimek, który omal nie wpakował piłki do siatki. Tym razem Zielińskiego wyratował słupek. Potem więcej działo się pod bramką gości. Paweł Kmuk dwukrotnie próbował głową, ciekawie wyglądały akcje lewą stroną, ale wszystko na nic. Przypadkowy wolny w środkowej strefie boiska malawian zakończył się golem do szatni.
Po przerwie znów atakował Strumyk, znów nieskutecznie i znów został skarcony. Marek Brusik, jeszcze w ubiegłym sezonie zawodnik Strumyka, huknął z ponad 30 metrów odważnie na bramkę, piłka skozłowała i przeszła po rękach Zielińskiego.
To nieco podłamało gospodarzy. Mimo to próbowali do końca. W 65. minucie w pole karne gości wpadł Krzysztof Szymański, faulowany przez obrońcę padł jak długi, ale sędzia nakazał grać dalej. Kilka minut później gospodarze ponownie reklamowali karnego za dotknięcie ręki jednego z gości, ale i tym razem gwizdek milczał.