free counters

Aktualności

Kolejna porażka

• autor: tomciom15, 2012-08-29 21:47

Zawodnicy Wisłoka Strzyżów przegrywają na własnym terenie z liderem IV ligi podkarpackiej Sokołem Sieniawa 2:4 Prowadząc do przerwy 1:0 o porażce zadecydowała 2 połowa meczu w której w okresie 10 minut straciliśmy 3 bramki. (więcej w rozwinięciu newsa)

Strzyżów 29.0b.2012 17:00

WISŁOK STRZYŻÓW - SOKÓŁ SIENIAWA 2-4 (1-0)
Bramki: Pałys (45), Klimek (75) - Wilusz (46), Wróbel (48), Bursztyka (52), Adamczyk (55)

Wisłok: Bober - Szołdra, Rajzer, Pasek, Miłoś (56. K. Baran) - Piechowiak (56. J. Kroć), Śliwa (68. Brusik), Żabiński (65. Klimek), Grabowski (73. Draga) - Pałys, J. Baran

Sokół: Kukulski - Wrona, Halejcio, S. Padiasek, M. Padiasek - Szewc, Olinych (46. Wilusz), Blicharz, Wróbel (66. Misiąg) - Bursztyka, Adamczyk (77. Kowalczyk)

Sędziował: Artur Szelc z Krosna.
Żółte kartki: Piechowiak, Szołdra, Grabowski, J. Baran, K. Baran - Szewc, Halejcio.
Czerwona kartka: Rajzer (70, faul taktyczny).
Widzów: 400

• Komentarzy [23]
  • czytano: [1706]

autor: ~anonim 2012-08-29 22:03:25

avatar kto strzelił dla nas?:(

autor: ~czarny 2012-08-29 22:25:31

avatar Wisłok gra jako tako dopóki nie straci gola. Potem jest tragedia w defensywie. Liniowy druknął dwie bramki. Ciężko powiedzieć czy Sieniawa strzeliła by tak szybko bez pomocy "panóf" w czerni. Przy wyniku 1-4 sędziowie próbują się rehabilitować i sędziują pod Wisłok. Trzeba coś zrobić żeby w Strzyżowie było bardziej gospodarskie sędziowanie.

autor: ~biały 2012-08-29 22:58:14

avatar jak można wyjść na drugą połowę tak zdekoncentrowanym,fatalne błędy w obronie,znowu błędy bramkarza,wychodzi brak dobrego stopera,bramkarza, nie wspominając o napastniku,brak strzałów z dalszej odległości,z tym składem będzie ciężko!!!

autor: ~fan-fan 2012-08-29 23:32:57

avatar doświadczony bramkarz potrzebny od zaraz! podobno Andrzej Paszek jest wolny,były bramkarz Izolacji to byłoby duże wzmocnienie!Panowie prezesi jeżeli myślicie o utrzymaniu trzeba coś postanowić!!!

autor: Arsey94 2012-08-30 01:10:39

Profil Arsey94 w Futbolowo Ad: czarny.
Chyba nie oglądałeś meczu, kiedy niby podarował liniowy 2 bramki ?
Sędziowie nie gwizdali nic a w 2 połowie szczególnie... bez napinki

autor: ~@Arsey94 2012-08-30 08:16:53

avatar pierwsza i druga bramka dla Sieniawy. przy obu powinna zostać gra przerwana w momencie jak piłkę przyjmował zawodnik będący na spalonym

autor: ~ . 2012-08-30 10:06:12

avatar Nagle brakuje wam bramkarzy, stoperów i napastników a jakoś po dobrym meczu wisłoka z JKSEM czy w Pilźnie nie było żadnych problemów. Ludzie proponowałbym poczekać do końca rundy i dać naszym kopaczom szanse na zdobycie kilku pkt. Mimo tych porażek wcale nie twierdze ze brakuje nam bramkarza czy jakiegokolwiek innego zawodnika!

autor: ~fan-fan 2012-08-30 12:05:43

avatar do końca rundy to będzie po herbacie,w kazdym meczu przynajmniej jedna bramka to wina bramkarzy,oprócz JKS (O-O),chyba że gramy aby tylko dograć a potem okregówa witaj!

autor: ~ żłób 2012-08-30 15:13:53

avatar z JKS-em to wam dopiero sedzia pomogl,strzlili bramke prawidlowo a tu narzekacie ze sieniawa 2 bramki zdobyla ze spalonego,lecicie z tej ligi z piskiem

autor: ~trybuna 2012-08-30 15:38:07

avatar trener z Sieniawy lepiej wykorzystał przerwę,jego zespół wyszedł zmotywowany i nastawiony na zwycięstwo, Wisłok natomiast wyszedł zdekoncentrowany i bez pomysłu na grę.

autor: ~kibic 2012-09-01 10:00:03

avatar każdy gady --kibice zróbmy coś a nie gadajmy- dobrze było jak wygrywaliśmy a teraz już nie

autor: ~anonim 2012-09-01 21:40:18

avatar jesteśmy z Wami Wisłok jesteśmy z Wami!!!!

autor: ~Sponsor Wisloka 2012-09-02 05:55:55

avatar Jestem z wami na dobre i na zle, mysle ze wyniki przyjda z czasem bo w was widze potencjal,przelamcie treme ,a bedzie dobrze.

Pozdrawiam

autor: ~a 2012-09-02 12:14:35

avatar 56 min 5 :1 w pole

autor: ~kibic 2012-09-02 12:54:16

avatar 9-1 Wisłok przegrał w Rzeszowie. Chyba ta liga przerasta możliwości zawodników Wisłoka.

autor: ~anonim 2012-09-02 13:26:09

avatar 9:1 w plecy.. Nie chce być złośliwy,ale radzicie sobie gorzej w IV lidze niż swego czasu Wisłok Wiśniowa.

autor: ~kibicc 2012-09-02 14:19:18

avatar 9:1 do tylu w Rzeszowie... Co sie stalo??

autor: ~realista 2012-09-02 14:26:58

avatar Z czasem na pewno wyniki przyjdą w nowym sezonie w okregowce! Ale wstyd 10 dostać z gowniarzami resovii. Trzeba panu grabowskiemu podziekowac jak najszybciej i trzeba wstrząsnąć ta drużyna puki za późno nie jest jeszcze!

autor: ~ do realisty 2012-09-02 19:41:57

avatar dlaczego grabowski ma za to pasc dwa seozny dwa awanse zrobil a to ze my przegrywamy mecz za meczem to za to juz go chcesz wywalac? to wina graczy nie trenera

autor: ~? 2012-09-02 20:20:26

avatar dokladnie to my przegrywamy na boisku a nie trener wiec takie komentarze sa zbedne docence trenera jakiego macie w Strzyzowie bo juz dlugo takiego nie bedzie !!!

autor: ~anonim 2012-09-02 21:12:03

avatar moze kibice chca pana pelewicza a moze jakiegos innego ancymona co prowoadzil druzyne i w okregowce nie dawal rady

autor: ~wierny kibic ~do realisty 2012-09-02 21:32:43

avatar nie mozna obwiniac trenera zrobil to co nie udalo sie tyle lat innym wycisnal z zawodnikow to na co obecnie ich stac i gra tym co ma calkowita wine ponosi zarzad zespol trzeba bylo wzmocnic to co zrobili inni 4 liga to nie okregowka panowie z zarzadu jezeli podjeliscie sie wyzwania trzeba byc odpowiedzialnym patrzec realnie i nie czekac bo to ostatni dzwonek porazka z resovia w takich rozmiarach to wstyd ponizenie i smiech pytam sie z kim chcecie zdobywac punkty mimo wszystko zycze zespolowi utrzymania sie w 4 lidze wierny kibic

autor: ~Frick 2012-09-02 22:13:29

avatar Z Przełęczą o być albo nie być. Dacie radę chłopaki tylko nie jarajcie się wynikiem ze sparingu to będzie dobrze.