MKS Wisłok Strzyżów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • mkswislokstrzyzow.futbolowo.pl
  • Aktualności:
  • 2018-06-08 Pożegnanie z IV ligą w Strzyżowie
  • 2018-06-03 Czas na derby!
  • 2018-05-29 Podejmujemy LKS Pisarowce
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sokół Sieniawa - Sokół Nisko
  • KS Wiązownica - Izolator Boguchwała
  • Rzemieślnik Pilzno - Polonia Przemyśl
  • Błękitni Ropczyce -
  • Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa 1:1
  • LKS Pisarowce - Ekoball Sanok 2:2
  • Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Małopolski 3:0
  • Unia Nowa Sarzyna - Wisłoka Dębica 2:6
  • Granica Stubno - Wisłok Strzyżów 0:1
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

POLECAMY

 
produkcja vlepek - najlepsze vlepki

Kontakt-admin strony

 tomciom15@wp.pl

wislok.strzyzow@poczta.pl

 

   

Statystyki drużyny

ODWIEDZAJĄCY

 free counters   

          

Aktualności

Poznaliśmy wstępny terminarz

  • autor: tomciom15, 2012-07-12 18:41

 Piłkarze Wisłoka Strzyżów poznali terminarz rozgrywek czwartej ligi. Strzyżowianie rundę jesienną rozpoczną spotkaniem  u siebie z  JKS Jarosław (11/12 sierpnia) , a zakończą meczem wyjazdowym z  Crasnovią Krasne (3/4 listopada). (więcej w rozwinięciu newsa)

Szczegółowy terminarz z godzinami meczów ustalony zostanie na spotkaniu z przedstawicielami klubów we wtorek 17 lipca.

 

1.KOLEJKA (11/12 sierpnia)
Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy
Resovia II – LZS Turbia
Nafta Jedlicze – Stal Nowa Dęba
OKS Mokrzyszów – Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Strzyżów – JKS Jarosław
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne
Cosmos Nowotaniec – Pogoń Leżajsk
Żurawianka Żurawica – Strumyk Malawa



2. KOLEJKA (15 sierpnia: środa)
Piast – Strumyk
Pogoń – Żurawianka
Crasnovia – Cosmos
JKS – Kolbuszowianka
Rzemieślnik – Wisłok
Stal – Mokrzyszów
Turbia – Nafta
Sokół – Resovia II

3. KOLEJKA (18/19 sierpnia)
Resovia II – Piast
Nafta – Sokół
Mokrzyszów – Turbia
Wisłok – Stal
Kolbuszowianka – Rzemieślnik
Cosmos – JKS
Żurawianka – Crasnovia
Strumyk – Pogoń

4. KOLEJKA (25/26 sierpnia)
Piast – Pogoń
Crasnovia – Strumyk
JKS – Żurawianka
Rzemieślnik – Cosmos
Stal – Kolbuszowianka
Turbia – Wisłok
Sokół – Mokrzyszów
Resovia II – Nafta

5. KOLEJKA (29 sierpnia: środa)
Nafta – Piast
Mokrzyszów – Resovia II
Wisłok – Sokół
Kolbuszowianka – Turbia
Cosmos – Stal
Żurawianka – Rzemieślnik
Strumyk – JKS
Pogoń – Crasnovia

6. KOLEJKA (1/2 września)
Piast – Crasnovia
JKS – Pogoń
Rzemieślnik – Strumyk
Stal – Żurawianka
Turbia – Cosmos
Sokół – Kolbuszowianka
Resovia II – Wisłok
Nafta – Mokrzyszów

7. KOLEJKA (8/9 września)
Mokrzyszów – Piast
Wisłok – Nafta
Kolbuszowianka – Resovia II
Cosmos – Sokół
Żurawianka – Turbia
Strumyk – Stal
Pogoń – Rzemieślnik
Crasnovia – JKS

8. KOLEJKA (15/16 września)
Piast – JKS
Rzemieślnik – Crasnovia
Stal – Pogoń
Turbia – Strumyk
Sokół – Żurawianka
Resovia II – Cosmos
Nafta – Kolbuszowianka
Mokrzyszów – Wisłok

9. KOLEJKA (22/23 września)
Wisłok – Piast
Kolbuszowianka – Mokrzyszów
Cosmos – Nafta
Żurawianka – Resovia II
Strumyk – Sokół
Pogoń – Turbia
Crasnovia – Stal
JKS – Rzemieślnik

10. KOLEJKA (29/30 września)
Piast – Rzemieślnik
Stal – JKS
Turbia – Crasnovia
Sokół – Pogoń
Resovia II – Strumyk
Nafta – Żurawianka
Mokrzyszów – Cosmos
Wisłok – Kolbuszowianka

11. KOLEJKA (6/7 października)
Kolbuszowianka – Piast
Cosmos – Wisłok
Żurawianka – Mokrzyszów
Strumyk – Nafta
Pogoń – Resovia II
Crasnovia – Sokół
JKS – Turbia
Rzemieślnik – Stal

12. KOLEJKA (13/14 października)
Piast – Stal
Turbia – Rzemieślnik
Sokół – JKS
Resovia II – Crasnovia
Nafta – Pogoń
Mokrzyszów – Strumyk
Wisłok – Żurawianka
Kolbuszowianka – Cosmos

13. KOLEJKA (20/21 października)
Cosmos – Piast
Żurawianka – Kolbuszowianka
Strumyk – Wisłok
Pogoń – Mokrzyszów
Crasnovia – Nafta
JKS – Resovia II
Rzemieślnik – Sokół
Stal – Turbia

14. KOLEJKA (27/28 października)
Piast – Turbia
Sokół – Stal
Resovia II – Rzemieślnik
Nafta – JKS
Mokrzyszów – Crasnovia
Wisłok – Pogoń
Kolbuszowianka – Strumyk
Cosmos – Żurawianka

15. KOLEJKA (3/4 listopada)
Żurawianka – Piast
Strumyk – Cosmos
Pogoń – Kolbuszowianka
Crasnovia – Wisłok
JKS – Mokrzyszów
Rzemieślnik – Nafta
Stal – Resovia II
Turbia - Sokół

-Reklama-

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [637]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Granica StubnoWisłok Strzyżów
Granica Stubno 0:1 Wisłok Strzyżów
2018-06-15, 18:30:00
piątek
     

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Sponsorzy

 Korzystając z usług tych firm

wspierasz Wisłok Strzyżów

 logo-fabr_xnaqanp.jpg

Zdjęcie użytkownika Przewóz Osób Wojciech Barlik.

Znalezione obrazy dla zapytania wojan strzyzów

Zdjęcie użytkownika Bistro Folk.

Znalezione obrazy dla zapytania lesniak strzyzów

Miasto Strzyżów
Wiesław Drogoń
T. Grodzki
Katarzyna Rykała Tłumacz przysięgły j. niemieckiego, 
W. Zimny   
Warta A.Curyło, 
Verde-travel, 
Eurokantor

 

 Pragniesz wesprzeć naszą drużynę ? 

Numer konta Wisłoka Strzyżów Bank Spółdzielczy nr konta 14916800040020254720000020

z dopiskiem sponsor

 

 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
Sokół Sieniawa Sokół Nisko
KS Wiązownica Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica 1:1 Wisłok Wiśniowa
LKS Pisarowce 2:2 Ekoball Sanok
Piast Tuczempy 3:0 Głogovia Głogów Małopolski
Unia Nowa Sarzyna 2:6 Wisłoka Dębica
Granica Stubno 0:1 Wisłok Strzyżów

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 126, wczoraj: 470
ogółem: 2 093 690

statystyki szczegółowe