free counters

Aktualności

Sprawiedliwy podział punktów

• autor: biker, 2012-05-03 14:19

Remisem 1-1 (1-0) zakończyło się rozegrane dzisiaj w ramach 22. kolejki rzeszowskiej okręgowej spotkanie Wisłoka Strzyżów z Dynovią Dynów.  (więcej w rozwinięciu newsa)

Podopieczni Szymona Grabowskiego objęli prowadzenie w 16. minucie kiedy dokładne dośrodkowanie Pawła Pałysa z rzutu rożnego na bramkę zamienił niezawodny w takich sytuacjach Robert Klimek. Poza tą bramką przez całą pierwszą połowę nie wydarzyło się już nic godnego uwagi, gdyż wszystkie akcje zaczepne Wisłoka były rozbijane przez linię obrony Dynovii umiejętnie kierowanej przez doświadczonego Krzysztofa Majdę. Po przerwie częściej do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni, którzy dopięli swego w 73. minucie. Piłkę w pole karne miękko wrzucił Krzysztof Winiarz, zaś jego imiennik - Hadam przyjął ją 5m od bramki i bardzo mocnym strzałem nie dał szans na skuteczną interwencję Arturowi Zimnemu. W końcówce meczu obaj trenerzy rzucili w bój nawet swoich rekonwalescentów poturbowanych w ostatnich meczach i na placu gry pojawili się zarówno Jakub Baran w Wisłoku, jak również Paweł Mielniczek w ekipie Dynovii, którzy to bardziej z nadmiaru wolnych miejsc na ławce zostali wpisani do sędziowskiego protokołu.

• Komentarzy [29]
  • czytano: [1368]

autor: ~obserwator 2012-05-03 14:32:40

avatar po raz kolejny niewykorzystana szansa. co się dzieje?

autor: ~ed 2012-05-03 17:54:25

avatar druga polowa dla dynovi

autor: ~czytelnik 2012-05-03 18:05:28

avatar w koncu kilka zdań opisu o meczu, czy tak bęczie juz zawsze?

autor: ~nop tak 2012-05-03 18:57:07

avatar druga zdecydowanie dla dynovii zabraklo szczescia, powodzenia

autor: ~ed 2012-05-03 19:02:32

avatar w nasepnych meczach pomoc dla novi nastepny sezon wislok 4 liga pozdro

autor: ~hmm 2012-05-03 19:49:00

avatar Byłem na meczu i jestem ze Strzyżowa i szczerze mówiąc to chyba tylko Dynovia ma siły na bieganie na 90 minut bo nasi spuchli po 1 połowie,ale graty za 1pkt chyba z głównym pretendentem do awansu..

autor: ~dasd 2012-05-03 20:24:41

avatar dziwna liga kazdy gra tak jakby nie chciał awansowac...

autor: ~noviak 2012-05-03 21:18:52

avatar wislok dynowia razem

autor: ~remis szczęśliwy 2012-05-03 21:59:51

avatar Remis dla.nas bardzo szczęśliwy bo to synów zasłużył na zwycięstwo i w drugiej połowie nie schodzili z naszej połowy i cud że z tych akcji co mieli to tylko jedną bramkę nam strzelili. Jakby ten kamieniczek u nich grał co jest kontuzjowany to z 3 byśmy od nich dostali. Dynow to była najlepszą drużyna z jaką do tej pory graliśmy i jak ktoś ma awansować to właśnie dynow aż dziw bierze że oni z taka gra nie są liderem jeszcze. Limal i spółka za trenowanie się brać bo zdrowia macie na 20 minut!

autor: ~z Dynowa 2012-05-03 23:43:15

avatar a mi się spodobało zachowanie jednego z chyba bylych zawodników Wisloka ktory pomimo tego ze nie wyszedl wam mecz to bardzo serdecznie zachowywal sie w stosunku do nas

autor: ~anonim 2012-05-04 04:33:44

avatar Bramka pada kiedy? A no wtedy gdy na srodku obrony staje szoldra i gdy na lewej obronie gra pan z numerem 11 nie rozumiem czego on wychodzi w pierwszej 11

autor: ~kibic Wisłoka 2012-05-04 08:33:48

avatar ty ,,anonim" musisz przyjść do Wisłoka ipotrenować to będziesz wchodził zamiast ,,11" i wtedy będzie tuzin goli w naszej bramce tępaku

autor: ~kibic mks 2012-05-04 11:47:29

avatar Prawda jest taka, że to najlepszy nasz sezon gdzieś od początku lat 90-tych. Od momentu kiedy spadliśmy z okręgówki w 1993 albo 1994, nasze epizody w kl. O pod koniec lat 90 (2 sezony) oraz 2 ostatnie występy to walka o utrzymanie. W tym roku jest walka o czoło tabeli, z szansą na awans (aczkolwiek moje zdanie jest takie, że jeśli nie awansujemy w tym sezonie, a coś mi się wydaje, że nam parę punktów braknie, to może to być z korzyścią dla nas- rok dłużej rozegrać się w okręgówce i po sezonie IV liga w zasięgu, jak się skład nie rozwali). Także brawa Wisłok. PS. To mogą być plotki, ale w takim razie poplotkujmy: ponoć nasi działacze chcą aby Wisłok grał tak, aby nie awansował- $$$. Ile w tym prawdy- nie wiem,wątpie w to, ale IV liga na pewno kosztuje więcej.

autor: ~do durnych anonimów 2012-05-04 18:31:47

avatar wam wiecznie jest mało .zalładac buciki i pokazcie na co was stac pismaki.tylko w korde walic i patrzyc czy równo puchnie...LIMAL

autor: ~LIMAL 2012-05-04 18:36:41

avatar a jak cos nie pasi to kibicowac grodzisku i wysokiej.i tyle w temacie

autor: ~anonim 2012-05-04 23:27:34

avatar Tutaj nie chodzi o to żeby w morde walic... Panie Limal! Tylko o to żeby grali Ci którzy naprawdę zasługują (nie umniejszając nikomu umiejętności) wg mnie są lepsi na lewą obronę a siedzą na ławce! Druga połowa dramat! Ale wierze w WAS i że udowodnicie nam wszystkim że potraficie walczyć do samego konca! powodzenia !

autor: ~Sponsor Wisloka 2012-05-05 00:13:35

avatar "Do Kibica mks" te Twoje plotki ze dzialacze nie chca aby Wislok awansowal sa naprawde plotkami.Po wejsciu do okregowki glownym naszym celem jest wejscie Wisloka do 4 ligi i takie bylo zalozenie od poczatku sezonu,ale czy sie uda to juz nie zalezy od zarzadu tylko wylacznie od trenera i zawodnikow,reszte zweryfikuje boisko.Jest bardzo ciasno w czubie i nie mozna pozwolic sobie na gubienie punktow trzeba do konca grac na 100%,a jak bedzie czas pokaze .POWODZENIA

autor: ~do kibica mks 2012-05-05 00:21:42

avatar wisłok ma za durnych działaczy zeby cokolwiek ywmyslic i chcieć, poczawszy od prezesa

autor: ~badsztuberrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 2012-05-05 13:03:57

avatar biegac walczyc trenowac na koniec ligi WISŁOK musi panowac :) Hej Krzychu goollll

autor: ~anonim 2012-05-05 13:15:45

avatar zaba nie swiruj:D

autor: ~Pasiu 2012-05-05 20:15:10

avatar hahaha żaba wariuje nam Tu ! zakaz trzeba wprowadzic dla niego!

autor: ~anonim 2012-05-05 21:35:29

avatar zmartwie wasglogovia przegrala w dynowie 2 1

autor: ~kibic wisloka 2012-05-06 07:58:07

avatar człowieku który narzekasz na zarząd weź i skorzystaj troche z rozumu (jeżeli go masz)i zastanów się kiedy były takie wyniki , juniorzy walczą o I ligę ,seniorzy walczą o IV a ty narzekasz. Ja osobiście nie wierzę ażeby nie chcieli wejśc jestem pewny że to piorytet i najważniejszy cel zawodników i zarządu.

autor: ~anonim 2012-05-06 16:32:00

avatar Wislok wygral 1:0 BRAWO

autor: ~anonim 2012-05-06 16:36:45

avatar plus taki że z tyłu wreszcie na 0! BRAWO PANY!! 3pkt!!

autor: ~anonim 2012-05-06 19:42:00

avatar Stobierna dostala w d.pe od Handzlowki 2:1.