free counters

Aktualności

Dawid Gnatek pogrążył Wisłok

• autor: biker, 2011-10-01 21:07

W meczu 9. kolejki rzeszowskiej klasy okręgowej Wisłok Strzyżów uległ w wyjazdowym meczu drużynie Orła Wólka Niedźwiedzka 3-4 (0-2). Aż trzykrotnie sposób na pokonanie Artura Zimnego znalazł napastnik Orła Dawid Gnatek. Bramki dla Wisłoka zdobyli Sławomir Śliwa (dwie) i Wojciech Piechowiak. (więcej w rozwinięciu newsa)

1 października 2011, 15:30 - Wólka Niedźwiedzka
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Wisłok Strzyżów 4-3 (2-0)
Michał Warzybok 39, Dawid Gnatek 45, 80, 89 - Wojciech Piechowiak 56, Sławomir Śliwa 83, 90+3

Orzeł: Rafał Bąk - Wojciech Rojcewicz, Dariusz Kręcidło, Piotr Kuduk, Damian Oczoś - Michał Warzybok, Bartłomiej Drozd (76 Piotr Gap), Arkadiusz Szylar (90 Mateusz Marciniak), Mateusz Rzeszutek (82 Krystian Iwanicki), Jerzy Rzeszutek - Dawid Gnatek. TRENER: Mateusz Frączek.
Wisłok: 1. Artur Zimny - 3. Grzegorz Szołdra, 16. Rafał Rajzer (65, 6. Krystian Baran), 4. Krzysztof Pasek, 13. Kamil Draga (46, 8. Mirosław Wilk) - 7. Szymon Grabowski (76, 19. Jakub Krok), 14. Damian Nykiel, 5. Sławomir Śliwa, 18. Paweł Pałys (55, 11. Wojciech Piechowiak) - 9. Robert Klimek (76, 15. Bartłomiej Adamczyk), 10. Jakub Baran. TRENER: Szymon Grabowski.

Relacja z gazety codziennej Nowiny:

Pierwsze czterdzieści minut należało zdecydowanie do gości, którzy sunęli atak za atakiem. Orzeł choć wysoko w tabeli, kompletnie nie radził sobie i tylko dzięki ogromnemu szczęściu nie stracił bramki. Dwie kontry w końcówce pierwszej połowy były zabójcze dla Wisłoka. W 42. minucie bramkę dla strzyżowian zdobył Rajzer, ale sędzia odgwizdał spalonego.
Po zmianie stron znów Wisłok ruszył do przodu, ale z nieco mniejszą determinacją. Mimo to goście zdobyli bramkę kontaktową. Gdy w 80.minucie Gnatek podwyższył na 3-1 wydawało się, że jest po meczu. Nic bardziej mylnego, ambitny Wisłok znów strzelił kontaktowego gola. Gnatek nie dał jednak za wygraną, od linii środkowej minął czterech rywali i huknął z dystansu prosto w okienko bramki Wisłoka. Ku zdziwieniu wszystkich goście ponownie doprowadzili do kontaktu, ale na więcej zabrakło czasu.