free counters

Aktualności

Hokejowy wynik beniaminków

• autor: biker, 2011-09-11 18:25

Porażką 3-5 (1-2) zakończyła się wyjazdowa potyczka Wisłoka Strzyżów z KS Stobierna. Już po trzech minutach gospodarze prowadzili dwoma bramkami. Jeszcze w pierwszej połowie kontaktową bramkę z rzutu karnego zdobył Robert Klimek, lecz tuż po przerwie Stobierna zdobyła kolejne dwie bramki. Zryw Wisłoka zaowocował zdobyciem dwóch dwóch bramek autorstwa Wojciecha Piechowiaka i Mirosława Wilka. Jednak na nic więcej nie było dziś stać piłkarzy Wisłoka. Wkrótce potem czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Włodyka, zaś miejscowi po szybkiej kontrze uzyskali piąte trafienie. (więcej w rozwinięciu newsa)

11 września 2011, 16:00 - Stobierna
KS Stobierna - Wisłok Strzyżów 5-3 (2-1)
Wiech 1, Jakubowski 3, Ł. Lepionka 47, Drzał 60, M. Bal 90+3 - Robert Klimek 30 (k), Wojciech Piechowiak 83, Mirosław Wilk 85

Stobierna: Fabiński – R. Szczygieł (30 R. Lepionka), M. Wilk, Ł. Lepionka (70 W. Bal), M. Szczygieł – Drzał, Warchoł, Wiech, S. Lepionka – M. Bal (88 Grzesik), Jakubowski (60 Dworak).
Strzyżów: Artur Zimny – Grzegorz Szołdra, Rafał Rajzer, Sławomir Śliwa, Grzegorz Miłoś (65 Mirosław Wilk) - Szymon Grabowski (70 Mateusz Włodyka), Damian Nykiel (72 Kamil Draga), Wojciech Piechowiak, Paweł Pałys (72 Krystian Baran) - Robert Klimek (72 Bartłomiej Adamczyk), Jakub Baran. TRENER: Szymon Grabowski.
Sędziowali: Jan Węgrzyn oraz Grzegorz Fus i Wojciech Brzeziecki (KS Łańcut).
Czerwona kartka: Mateusz Włodyka (80. minuta, dwie żółte).
Widzów: 400.

Obaj beniaminkowie nadspodziewanie dobrze rozpoczęły sezon. W tym meczu lepsi piłkarsko byli goście, ale skuteczniejsi gospodarze i to zadecydowało. Nim Wisłok się zorientował miał do odrobienia dwie bramki. Sytuacja z początku spotkania nie nauczyła jednak strzyżowian, którzy równie nie skoncentrowani wyszli na drugą połowę. Gospodarze dali pokaz jak rozgrywać stałe fragmenty gry. Ich skład dodatkowo zasilił Adam Fabiński – znany na Podkarpaciu bramkarz.

źródło: Nowiny.