free counters

Aktualności

Druga młodość Limala

• autor: biker, 2011-08-27 20:13

W rozegranym dziś meczu 2. kolejki rzeszowskiej klasy okręgowej Wisłok Strzyżów pokonał w meczu wyjazdowym Koronę Rzeszów 3-0 (1-0). Bramkę "do szatni" zdobył Kamil Draga, zaś po przerwie dwukrotnie do siatki rywali trafił Robert Klimek (na zdjęciu obok).
Składy i krótka relacja z meczu w rozwinięciu newsa.

27 sierpnia 2011, 17:00 - Rzeszów (Załęże)
Korona Rzeszów - Wisłok Strzyżów 0-3 (0-1)
Kamil Draga 36, Robert Klimek 50, 75

Korona: Łukasz Pieniążek - Marcin Dziełak (79 Mateusz Stec), Tomasz Kolasiński, Bartosz Kuźniarski, Dawid Połciewicz (79 Jakub Dziubek), Witold Dziedzic, Bartosz Weres (46 Mariusz Bazylak), Michał Marszał, Andrzej Jung (87 Łukasz Kościółek), Paweł Sieńko (69 Cymek), Tomasz Jucha. TRENER: Tomasz Orłowski.
Wisłok: Artur Zimny - Grzegorz Szołdra, Rafał Rajzer, Sławomir Śliwa, Kamil Draga - Szymon Grabowski (75 Mirosław Wilk), Wojciech Piechowiak, Łukasz Gorczyca (65 Jakub Krok), Paweł Pałys (75 Bartłomiej Adamczyk) - Robert Klimek (80 Grzegorz Miłoś), Jakub Baran. TRENER: Szymon Grabowski.
Sędziowali: Grzegorz Wnuk oraz Tomasz Kisielewicz i Dawid Herdyna (KS Leżajsk).
Żółte kartki: Dawid Połciewicz - Szymon Grabowski.
Widzów: 100.

Prawie dwa lata temu Korona rozgromiła Wisłok 6-1. Tym razem role się odwróciły. Swoje szanse na początku meczu miał Tomasz Jucha jednak zaprzepaścił je. Wisłok rozkręcał się powoli. W 30. minucie Robert Klimek, który grał w nowych butach, w dogodnej sytuacji nie trafił dobrze w piłkę. Chwilę potem goście po raz pierwszy trafili w światło bramki. Po trójkowej akcji Jakuba Barana z Kamilem Dragą i Łukaszem Gorczycą, ten drugi zaskoczył Łukasza Pieniążka strzałem przy krótkim rogu.
Gospodarze nie zrazili się utratą gola i dalej prowadzili grę. Szansę miał Marszał, uderzył silnie, lecz niecelnie. Minutę później znów blisko gola był Jucha, ale zwolnił z akcją i jego podanie zablokował Rafał Rajzer.
Po przerwie Korona znów ruszyła, ale nie było wymiernych skutków. Kiedy w 50. minucie po świetnym dośrodkowaniu wynik podwyższył Klimek gospodarze zdołali się jeszcze na moment podnieść, ale znów zawiodła skuteczność. Potem dominowali już goście.

źródło: Artur Kołacz - Gazeta Codzienna Nowiny