Podokręg Piłki Nożnej Rzeszów podał terminarze prowadzonych przez siebie rozgrywek. Zgodnie z zapowiedzią początek rozgrywek klasy okręgowej został ustalony na weekend 20-21 sierpnia, zaś koniec na 11-13 listopada. W pierwszej kolejce Wisłok zagra przed własną publicznością, zaś jego przeciwnikiem będzie Górnovia Górno, która w minionym sezonie zajęła drugie miejsce w klasie okręgowej. W rundzie jesiennej dwie tury spotkań zostaną rozegrane w środy. Trzecia kolejka zaplanowana jest na 31 sierpnia, zaś szósta dwa tygodnie później. W rozwinięciu newsa zestawienie spotkań rundy jesiennej wraz z terminami kolejek.
Terminarz jest również dostępny w serwisie 90minut.pl pod adresem:
http://www.90minut.pl/liga/0/liga5757.html
Kolejka 1 - 20-21 sierpnia |
Korona Rzeszów | - | KS Dąbrówki | |
Wisłok Strzyżów | - | Górnovia Górno | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Sawa Sonina | |
KS Stobierna | - | Stal II Rzeszów | |
Grom Handzlówka | - | Błażowianka Błażowa | |
Dynovia Dynów | - | LKS Trzebownisko | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Strug Tyczyn | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | ŁKS Łańcut |
Kolejka 2 - 27-28 sierpnia |
Strug Tyczyn | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | |
LKS Trzebownisko | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Błażowianka Błażowa | - | Dynovia Dynów | |
Stal II Rzeszów | - | Grom Handzlówka | |
Sawa Sonina | - | KS Stobierna | |
Górnovia Górno | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Korona Rzeszów | - | Wisłok Strzyżów | |
ŁKS Łańcut | - | KS Dąbrówki |
Kolejka 3 - 31 sierpnia |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Korona Rzeszów | |
KS Stobierna | - | Górnovia Górno | |
Grom Handzlówka | - | Sawa Sonina | |
Dynovia Dynów | - | Stal II Rzeszów | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Błażowianka Błażowa | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | LKS Trzebownisko | |
ŁKS Łańcut | - | Strug Tyczyn | |
KS Dąbrówki | - | Wisłok Strzyżów |
Kolejka 4 - 3-4 września |
LKS Trzebownisko | - | ŁKS Łańcut | |
Błażowianka Błażowa | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | |
Stal II Rzeszów | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Sawa Sonina | - | Dynovia Dynów | |
Górnovia Górno | - | Grom Handzlówka | |
Korona Rzeszów | - | KS Stobierna | |
Wisłok Strzyżów | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Strug Tyczyn | - | KS Dąbrówki |
Kolejka 5 - 10-11 września |
KS Stobierna | - | Wisłok Strzyżów | |
Grom Handzlówka | - | Korona Rzeszów | |
Dynovia Dynów | - | Górnovia Górno | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Sawa Sonina | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | Stal II Rzeszów | |
ŁKS Łańcut | - | Błażowianka Błażowa | |
Strug Tyczyn | - | LKS Trzebownisko | |
KS Dąbrówki | - | Głogovia Głogów Małopolski |
Kolejka 6 - 14 września |
KS Dąbrówki | - | LKS Trzebownisko | |
Błażowianka Błażowa | - | Strug Tyczyn | |
Stal II Rzeszów | - | ŁKS Łańcut | |
Sawa Sonina | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | |
Górnovia Górno | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Korona Rzeszów | - | Dynovia Dynów | |
Wisłok Strzyżów | - | Grom Handzlówka | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | KS Stobierna |
Kolejka 7 - 17-18 września |
Grom Handzlówka | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Dynovia Dynów | - | Wisłok Strzyżów | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Korona Rzeszów | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | Górnovia Górno | |
ŁKS Łańcut | - | Sawa Sonina | |
Strug Tyczyn | - | Stal II Rzeszów | |
LKS Trzebownisko | - | Błażowianka Błażowa | |
KS Dąbrówki | - | KS Stobierna |
Kolejka 8 - 24-25 września |
Stal II Rzeszów | - | LKS Trzebownisko | |
Sawa Sonina | - | Strug Tyczyn | |
Górnovia Górno | - | ŁKS Łańcut | |
Korona Rzeszów | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | |
Wisłok Strzyżów | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Dynovia Dynów | |
KS Stobierna | - | Grom Handzlówka | |
Błażowianka Błażowa | - | KS Dąbrówki |
Kolejka 9 - 1-2 października |
Dynovia Dynów | - | KS Stobierna | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | Wisłok Strzyżów | |
ŁKS Łańcut | - | Korona Rzeszów | |
Strug Tyczyn | - | Górnovia Górno | |
LKS Trzebownisko | - | Sawa Sonina | |
Błażowianka Błażowa | - | Stal II Rzeszów | |
KS Dąbrówki | - | Grom Handzlówka |
Kolejka 10 - 8-9 października |
Sawa Sonina | - | Błażowianka Błażowa | |
Górnovia Górno | - | LKS Trzebownisko | |
Korona Rzeszów | - | Strug Tyczyn | |
Wisłok Strzyżów | - | ŁKS Łańcut | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | |
KS Stobierna | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Grom Handzlówka | - | Dynovia Dynów | |
Stal II Rzeszów | - | KS Dąbrówki |
Kolejka 11 - 15-16 października |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Grom Handzlówka | |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | KS Stobierna | |
ŁKS Łańcut | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Strug Tyczyn | - | Wisłok Strzyżów | |
LKS Trzebownisko | - | Korona Rzeszów | |
Błażowianka Błażowa | - | Górnovia Górno | |
Stal II Rzeszów | - | Sawa Sonina | |
KS Dąbrówki | - | Dynovia Dynów |
Kolejka 12 - 22-23 października |
Górnovia Górno | - | Stal II Rzeszów | |
Korona Rzeszów | - | Błażowianka Błażowa | |
Wisłok Strzyżów | - | LKS Trzebownisko | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Strug Tyczyn | |
KS Stobierna | - | ŁKS Łańcut | |
Grom Handzlówka | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka | |
Dynovia Dynów | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Sawa Sonina | - | KS Dąbrówki |
Kolejka 13 - 29-30 października |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | Dynovia Dynów | |
ŁKS Łańcut | - | Grom Handzlówka | |
Strug Tyczyn | - | KS Stobierna | |
LKS Trzebownisko | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Błażowianka Błażowa | - | Wisłok Strzyżów | |
Stal II Rzeszów | - | Korona Rzeszów | |
Sawa Sonina | - | Górnovia Górno | |
KS Dąbrówki | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne |
Kolejka 14 - 5-6 listopada |
KS Dąbrówki | - | Górnovia Górno | |
Korona Rzeszów | - | Sawa Sonina | |
Wisłok Strzyżów | - | Stal II Rzeszów | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Błażowianka Błażowa | |
KS Stobierna | - | LKS Trzebownisko | |
Grom Handzlówka | - | Strug Tyczyn | |
Dynovia Dynów | - | ŁKS Łańcut | |
Grodziszczanka Grodzisko Dolne | - | Orzeł Wólka Niedźwiedzka |
Kolejka 15 - 12-13 listopada |
Orzeł Wólka Niedźwiedzka | - | KS Dąbrówki | |
ŁKS Łańcut | - | Grodziszczanka Grodzisko Dolne | |
Strug Tyczyn | - | Dynovia Dynów | |
LKS Trzebownisko | - | Grom Handzlówka | |
Błażowianka Błażowa | - | KS Stobierna | |
Stal II Rzeszów | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Sawa Sonina | - | Wisłok Strzyżów | |
Górnovia Górno | - | Korona Rzeszów |
moze ktos zna wynik sparingu z Przeworskiem?
4-3 do tylu ;)
Najbliższa kolejka 35 |
Korzystając z usług tych firm
wspierasz Wisłok Strzyżów
Miasto Strzyżów
Wiesław Drogoń
T. Grodzki
Katarzyna Rykała Tłumacz przysięgły j. niemieckiego,
W. Zimny
Warta A.Curyło,
Verde-travel,
Eurokantor
Pragniesz wesprzeć naszą drużynę ?
Numer konta Wisłoka Strzyżów Bank Spółdzielczy nr konta 14916800040020254720000020
z dopiskiem sponsor
Ostatnia kolejka 34 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
podkarpackie » IV liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 703, wczoraj: 554
ogółem: 2 887 749
statystyki szczegółowe