MKS Wisłok Strzyżów - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Głogovia Głogów MałopolskiWisłok Strzyżów
Głogovia Głogów Małopolski   Wisłok Strzyżów
2018-04-25, 17:00:00

środa

Statystyki przedmeczowe »

Logowanie

POLECAMY

 
produkcja vlepek - najlepsze vlepki

Kontakt-admin strony

 tomciom15@wp.pl

wislok.strzyzow@poczta.pl

 

   

Statystyki drużyny

ODWIEDZAJĄCY

 free counters   

          

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
34  2018-06-17 Granica Stubno Wisłok Strzyżów 17:00
34  Igloopol Dębica Wisłok Wiśniowa 12:00
34  Błękitni Ropczyce Cosmos Nowotaniec 14:00
34  Rzemieślnik Pilzno Polonia Przemyśl 11:00
34  KS Wiązownica Izolator Boguchwała 13:00
34  Unia Nowa Sarzyna Wisłoka Dębica 14:00
34  Sokół Sieniawa Sokół Nisko 13:00
34  Piast Tuczempy Głogovia Głogów Małopolski 13:00
34  LKS Pisarowce Ekoball Sanok 13:00
33  2018-06-09 Wisłok Strzyżów Igloopol Dębica 17:05
33  Wisłok Wiśniowa LKS Pisarowce 13:00
33  Ekoball Sanok Piast Tuczempy 13:30
33  Głogovia Głogów Małopolski Sokół Sieniawa 13:00
33  Sokół Nisko Unia Nowa Sarzyna 13:30
33  Wisłoka Dębica KS Wiązownica 13:30
33  Izolator Boguchwała Rzemieślnik Pilzno 13:00
33  Polonia Przemyśl Błękitni Ropczyce 13:00
33  Cosmos Nowotaniec Granica Stubno 14:00
32  2018-06-03 Wisłok Wiśniowa Wisłok Strzyżów 17:00
32  Igloopol Dębica Cosmos Nowotaniec 14:00
32  Granica Stubno Polonia Przemyśl 11:00
32  Błękitni Ropczyce Izolator Boguchwała 11:00
32  Rzemieślnik Pilzno Wisłoka Dębica 14:00
32  KS Wiązownica Sokół Nisko 13:30
32  Unia Nowa Sarzyna Głogovia Głogów Małopolski 11:00
32  Sokół Sieniawa Ekoball Sanok 13:00
32  LKS Pisarowce Piast Tuczempy 14:00
31  2018-05-30 Wisłok Strzyżów LKS Pisarowce 18:05
31  Piast Tuczempy Sokół Sieniawa 14:00
31  Ekoball Sanok Unia Nowa Sarzyna 14:00
31  Głogovia Głogów Małopolski KS Wiązownica 14:00
31  Sokół Nisko Rzemieślnik Pilzno 14:00
31  Wisłoka Dębica Błękitni Ropczyce 13:00
31  Izolator Boguchwała Granica Stubno 14:00
31  Polonia Przemyśl Igloopol Dębica 14:00
31  Cosmos Nowotaniec Wisłok Wiśniowa 14:00
30  Wisłok Strzyżów Cosmos Nowotaniec 14:00
30  Wisłok Wiśniowa Polonia Przemyśl 17:00
30  Igloopol Dębica Izolator Boguchwała 17:00
30  Granica Stubno Wisłoka Dębica 17:00
30  Błękitni Ropczyce Sokół Nisko 17:00
30  Rzemieślnik Pilzno Głogovia Głogów Małopolski 17:00
30  KS Wiązownica Ekoball Sanok 17:00
30  Unia Nowa Sarzyna Piast Tuczempy 17:00
30  LKS Pisarowce Sokół Sieniawa 17:00
29  2018-05-19 Polonia Przemyśl Wisłok Strzyżów 11:00
29  Sokół Sieniawa Unia Nowa Sarzyna 15:00
29  Piast Tuczempy KS Wiązownica 15:00
29  Ekoball Sanok Rzemieślnik Pilzno 15:00
29  Głogovia Głogów Małopolski Błękitni Ropczyce 13:00
29  Sokół Nisko Granica Stubno 15:00
29  Wisłoka Dębica Igloopol Dębica 16:00
29  Izolator Boguchwała Wisłok Wiśniowa 16:00
29  Cosmos Nowotaniec LKS Pisarowce 15:00
28  2018-05-12 Wisłok Strzyżów Izolator Boguchwała 17:05
28  Wisłok Wiśniowa Wisłoka Dębica 16:00
28  Igloopol Dębica Sokół Nisko 15:00
28  Granica Stubno Głogovia Głogów Małopolski 15:00
28  Błękitni Ropczyce Ekoball Sanok 15:00
28  Rzemieślnik Pilzno Piast Tuczempy 15:00
28  KS Wiązownica Sokół Sieniawa 15:00
28  LKS Pisarowce Unia Nowa Sarzyna 15:00
27  2018-05-05 Wisłoka Dębica Wisłok Strzyżów 17:00
27  Unia Nowa Sarzyna KS Wiązownica 16:00
27  Sokół Sieniawa Rzemieślnik Pilzno 15:30
27  Piast Tuczempy Błękitni Ropczyce 15:00
27  Ekoball Sanok Granica Stubno 15:00
27  Głogovia Głogów Małopolski Igloopol Dębica 16:00
27  Sokół Nisko Wisłok Wiśniowa 15:00
27  Izolator Boguchwała Cosmos Nowotaniec 11:00
27  Polonia Przemyśl LKS Pisarowce 16:00
26  2018-04-28 Wisłok Strzyżów Sokół Nisko 17:05
26  Cosmos Nowotaniec Wisłoka Dębica 17:00
26  Polonia Przemyśl Izolator Boguchwała 17:00
26  Wisłok Wiśniowa Głogovia Głogów Małopolski 14:30
26  Igloopol Dębica Ekoball Sanok 17:00
26  Granica Stubno Piast Tuczempy 17:00
26  Błękitni Ropczyce Sokół Sieniawa 17:00
26  Rzemieślnik Pilzno Unia Nowa Sarzyna 17:00
26  LKS Pisarowce KS Wiązownica 17:00
25  2018-04-25 Głogovia Głogów Małopolski Wisłok Strzyżów 17:00
25  KS Wiązownica Rzemieślnik Pilzno 00:00
25  Unia Nowa Sarzyna Błękitni Ropczyce 00:00
25  Sokół Sieniawa Granica Stubno 00:00
25  Piast Tuczempy Igloopol Dębica 16:30
25  Ekoball Sanok Wisłok Wiśniowa 00:00
25  Sokół Nisko Cosmos Nowotaniec 00:00
25  Wisłoka Dębica Polonia Przemyśl 00:00
25  Izolator Boguchwała LKS Pisarowce 00:00
24  2018-04-21 Wisłok Strzyżów Ekoball Sanok 17:05
24  Izolator Boguchwała Wisłoka Dębica 17:00
24  Polonia Przemyśl Sokół Nisko 17:00
24  Cosmos Nowotaniec Głogovia Głogów Małopolski 17:00
24  Wisłok Wiśniowa Piast Tuczempy 17:00
24  Igloopol Dębica Sokół Sieniawa 16:00
24  Granica Stubno Unia Nowa Sarzyna 16:00
24  Błękitni Ropczyce KS Wiązownica 17:00
24  LKS Pisarowce Rzemieślnik Pilzno 16:00
23  2018-04-14 Rzemieślnik Pilzno 2:2 Błękitni Ropczyce zobacz ›
23  2018-04-14 KS Wiązownica 2:0 Granica Stubno zobacz ›
23  2018-04-14 Unia Nowa Sarzyna 1:1 Igloopol Dębica zobacz ›
23  2018-04-14 Sokół Sieniawa 2:1 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
23  2018-04-14 Piast Tuczempy 1:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
23  2018-04-14 Ekoball Sanok Cosmos Nowotaniec 00:00
23  2018-04-14 Głogovia Głogów Małopolski 1:1 Polonia Przemyśl zobacz ›
23  2018-04-14 Sokół Nisko 3:2 Izolator Boguchwała zobacz ›
23  2018-04-14 Wisłoka Dębica 4:0 LKS Pisarowce zobacz ›
22  2018-04-07 Wisłok Strzyżów 1:2 Sokół Sieniawa zobacz ›
22  Wisłoka Dębica 2:3 Sokół Nisko zobacz ›
22  Izolator Boguchwała 4:0 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
22  Cosmos Nowotaniec Piast Tuczempy 17:00
22  Wisłok Wiśniowa 0:3 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
22  Igloopol Dębica 1:1 KS Wiązownica zobacz ›
22  Granica Stubno 1:1 Rzemieślnik Pilzno zobacz ›
22  LKS Pisarowce 0:3 Błękitni Ropczyce zobacz ›
21  2018-03-31 Unia Nowa Sarzyna 0:0 Wisłok Strzyżów zobacz ›
21  Błękitni Ropczyce Granica Stubno 17:00
21  Rzemieślnik Pilzno Igloopol Dębica 17:00
21  KS Wiązownica 2:3 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
21  Sokół Sieniawa Cosmos Nowotaniec 14:00
21  Piast Tuczempy Polonia Przemyśl 11:00
21  Ekoball Sanok 2:4 Izolator Boguchwała zobacz ›
21  Głogovia Głogów Małopolski 0:3 Wisłoka Dębica zobacz ›
21  Sokół Nisko LKS Pisarowce 17:00
20  2018-03-24 Igloopol Dębica Błękitni Ropczyce 17:00
20  2018-03-24 Sokół Nisko 3:0 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
20  2018-03-24 Wisłoka Dębica 0:0 Ekoball Sanok zobacz ›
20  2018-03-24 Izolator Boguchwała Piast Tuczempy 13:00
20  2018-03-24 Polonia Przemyśl Sokół Sieniawa 16:30
20  2018-03-24 Cosmos Nowotaniec Unia Nowa Sarzyna 17:00
20  2018-03-24 Wisłok Wiśniowa Rzemieślnik Pilzno 16:00
20  2018-03-24 LKS Pisarowce 2:0 Granica Stubno zobacz ›
20  2018-03-24 Wisłok Strzyżów KS Wiązownica 15:35
19  2018-05-16 Rzemieślnik Pilzno Wisłok Strzyżów 17:00
19  2018-03-17 Granica Stubno Igloopol Dębica 17:00
19  2018-03-17 Błękitni Ropczyce Wisłok Wiśniowa 17:00
19  2018-03-17 KS Wiązownica Cosmos Nowotaniec 14:00
19  2018-03-17 Unia Nowa Sarzyna Polonia Przemyśl 11:00
19  2018-03-17 Sokół Sieniawa Izolator Boguchwała 11:00
19  2018-03-17 Piast Tuczempy Wisłoka Dębica 17:00
19  2018-03-17 Sokół Nisko Ekoball Sanok 17:30
19  2018-03-17 Głogovia Głogów Małopolski LKS Pisarowce 17:00
18  2018-04-18 Głogovia Głogów Małopolski Ekoball Sanok 17:00
18  2018-04-18 Sokół Nisko Piast Tuczempy 17:00
18  2018-04-18 Wisłoka Dębica Sokół Sieniawa 17:00
18  2018-04-18 Izolator Boguchwała 2:1 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
18  2018-04-18 Polonia Przemyśl KS Wiązownica 17:00
18  2018-04-18 Cosmos Nowotaniec Rzemieślnik Pilzno 17:00
18  2018-04-18 Wisłok Strzyżów Błękitni Ropczyce 17:00
18  2018-04-18 Wisłok Wiśniowa Granica Stubno 17:00
18  2018-04-18 LKS Pisarowce Igloopol Dębica 16:00
17  2017-11-19 Cosmos Nowotaniec 0:3 Błękitni Ropczyce zobacz ›
17  2017-11-18 Wisłok Wiśniowa 2:1 Igloopol Dębica zobacz ›
17  2017-11-18 Wisłok Strzyżów 2:5 Granica Stubno zobacz ›
17  2017-11-18 Polonia Przemyśl 5:1 Rzemieślnik Pilzno zobacz ›
17  2017-11-18 Izolator Boguchwała 5:1 KS Wiązownica zobacz ›
17  2017-11-18 Wisłoka Dębica 3:1 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
17  2017-11-18 Sokół Nisko 0:2 Sokół Sieniawa zobacz ›
17  2017-11-18 Głogovia Głogów Małopolski 1:1 Piast Tuczempy zobacz ›
17  2017-11-18 Ekoball Sanok 0:1 LKS Pisarowce zobacz ›
16  2017-11-12 Sokół Sieniawa 8:0 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
16  2017-11-12 Unia Nowa Sarzyna 1:1 Sokół Nisko zobacz ›
16  2017-11-11 Piast Tuczempy 1:1 Ekoball Sanok zobacz ›
16  2017-11-11 KS Wiązownica 0:0 Wisłoka Dębica zobacz ›
16  2017-11-11 Rzemieślnik Pilzno 1:5 Izolator Boguchwała zobacz ›
16  2017-11-11 Błękitni Ropczyce 0:5 Polonia Przemyśl zobacz ›
16  2017-11-11 Granica Stubno 7:3 Cosmos Nowotaniec zobacz ›
16  2017-11-11 Igloopol Dębica 3:4 Wisłok Strzyżów zobacz ›
16  2017-11-11 LKS Pisarowce 3:0 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
15  2017-11-05 Cosmos Nowotaniec 0:3 Igloopol Dębica zobacz ›
15  2017-11-05 Izolator Boguchwała 1:2 Błękitni Ropczyce zobacz ›
15  2017-11-05 Głogovia Głogów Małopolski 2:2 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
15  2017-11-05 Ekoball Sanok 1:1 Sokół Sieniawa zobacz ›
15  2017-11-04 Wisłok Strzyżów 2:2 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
15  2017-11-04 Polonia Przemyśl 4:0 Granica Stubno zobacz ›
15  2017-11-04 Wisłoka Dębica 0:0 Rzemieślnik Pilzno zobacz ›
15  2017-11-04 Sokół Nisko 3:2 KS Wiązownica zobacz ›
15  2017-11-04 Piast Tuczempy 1:0 LKS Pisarowce zobacz ›
14  2017-11-25 Błękitni Ropczyce Wisłoka Dębica 13:00
14  2017-11-08 Wisłok Wiśniowa 6:0 Cosmos Nowotaniec zobacz ›
14  2017-10-28 LKS Pisarowce 4:3 Wisłok Strzyżów zobacz ›
14  2017-10-21 Sokół Sieniawa 3:5 Piast Tuczempy zobacz ›
14  2017-10-21 Unia Nowa Sarzyna 1:0 Ekoball Sanok zobacz ›
14  2017-10-21 KS Wiązownica 4:1 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
14  2017-10-21 Rzemieślnik Pilzno 4:1 Sokół Nisko zobacz ›
14  2017-10-21 Granica Stubno 0:4 Izolator Boguchwała zobacz ›
14  2017-10-21 Igloopol Dębica 2:5 Polonia Przemyśl zobacz ›
13  2017-10-22 Cosmos Nowotaniec 1:5 Wisłok Strzyżów zobacz ›
13  Polonia Przemyśl 1:0 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
13  Izolator Boguchwała 3:0 Igloopol Dębica zobacz ›
13  Wisłoka Dębica 1:1 Granica Stubno zobacz ›
13  Sokół Nisko 4:0 Błękitni Ropczyce zobacz ›
13  Głogovia Głogów Małopolski 0:1 Rzemieślnik Pilzno zobacz ›
13  Ekoball Sanok 2:1 KS Wiązownica zobacz ›
13  Piast Tuczempy 3:0 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
13  Sokół Sieniawa 1:0 LKS Pisarowce zobacz ›
12  2017-10-15 KS Wiązownica 2:0 Piast Tuczempy zobacz ›
12  2017-10-15 Igloopol Dębica 0:0 Wisłoka Dębica zobacz ›
12  2017-10-14 Unia Nowa Sarzyna 2:2 Sokół Sieniawa zobacz ›
12  2017-10-14 Rzemieślnik Pilzno 4:2 Ekoball Sanok zobacz ›
12  2017-10-14 Błękitni Ropczyce 0:2 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
12  2017-10-14 Granica Stubno 1:0 Sokół Nisko zobacz ›
12  2017-10-14 Wisłok Wiśniowa 2:2 Izolator Boguchwała zobacz ›
12  2017-10-14 Wisłok Strzyżów 1:5 Polonia Przemyśl zobacz ›
12  2017-10-14 LKS Pisarowce 3:1 Cosmos Nowotaniec zobacz ›
11  2017-10-08 Izolator Boguchwała 4:0 Wisłok Strzyżów zobacz ›
11  2017-10-08 Sokół Nisko 0:0 Igloopol Dębica zobacz ›
11  2017-10-08 Głogovia Głogów Małopolski 3:0 Granica Stubno zobacz ›
11  2017-10-08 Ekoball Sanok 1:3 Błękitni Ropczyce zobacz ›
11  2017-10-08 Sokół Sieniawa 1:0 KS Wiązownica zobacz ›
11  2017-10-07 Wisłoka Dębica 3:0 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
11  2017-10-07 Piast Tuczempy 0:2 Rzemieślnik Pilzno zobacz ›
11  2017-10-07 Unia Nowa Sarzyna 0:1 LKS Pisarowce zobacz ›
10  2017-10-01 KS Wiązownica 2:1 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
10  2017-10-01 Granica Stubno 0:1 Ekoball Sanok zobacz ›
10  2017-10-01 Wisłok Wiśniowa 1:2 Sokół Nisko zobacz ›
10  2017-09-30 Rzemieślnik Pilzno 2:2 Sokół Sieniawa zobacz ›
10  2017-09-30 Błękitni Ropczyce 1:0 Piast Tuczempy zobacz ›
10  2017-09-30 Igloopol Dębica 1:0 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
10  2017-09-30 Wisłok Strzyżów 0:2 Wisłoka Dębica zobacz ›
10  2017-09-30 Cosmos Nowotaniec 1:5 Izolator Boguchwała zobacz ›
10  2017-09-30 LKS Pisarowce 2:1 Polonia Przemyśl zobacz ›
2017-10-18 Głogovia Głogów Małopolski 0:2 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
2017-09-24 Wisłoka Dębica 6:0 Cosmos Nowotaniec zobacz ›
2017-09-24 Izolator Boguchwała 0:1 Polonia Przemyśl zobacz ›
2017-09-24 Sokół Nisko 2:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2017-09-24 Ekoball Sanok 0:1 Igloopol Dębica zobacz ›
2017-09-24 Piast Tuczempy 1:1 Granica Stubno zobacz ›
2017-09-24 Sokół Sieniawa 6:0 Błękitni Ropczyce zobacz ›
2017-09-24 Unia Nowa Sarzyna 0:4 Rzemieślnik Pilzno zobacz ›
2017-09-23 KS Wiązownica 0:0 LKS Pisarowce zobacz ›
2017-09-20 Igloopol Dębica 2:1 Piast Tuczempy zobacz ›
2017-09-16 Wisłok Strzyżów 1:0 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
Rzemieślnik Pilzno 4:2 KS Wiązownica zobacz ›
Błękitni Ropczyce 1:1 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
Granica Stubno 0:1 Sokół Sieniawa zobacz ›
Wisłok Wiśniowa 1:0 Ekoball Sanok zobacz ›
Cosmos Nowotaniec 4:6 Sokół Nisko zobacz ›
Polonia Przemyśl 2:0 Wisłoka Dębica zobacz ›
LKS Pisarowce 2:1 Izolator Boguchwała zobacz ›
2017-09-10 Ekoball Sanok 3:0 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2017-09-10 Sokół Sieniawa 2:2 Igloopol Dębica zobacz ›
2017-09-10 KS Wiązownica 3:0 Błękitni Ropczyce zobacz ›
2017-09-10 Rzemieślnik Pilzno 2:1 LKS Pisarowce zobacz ›
2017-09-09 Wisłoka Dębica 2:1 Izolator Boguchwała zobacz ›
2017-09-09 Sokół Nisko 0:1 Polonia Przemyśl zobacz ›
2017-09-09 Głogovia Głogów Małopolski 3:1 Cosmos Nowotaniec zobacz ›
2017-09-09 Piast Tuczempy 0:0 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
2017-09-09 Unia Nowa Sarzyna 2:2 Granica Stubno zobacz ›
2017-09-03 Granica Stubno 0:5 KS Wiązownica zobacz ›
2017-09-03 Wisłok Wiśniowa 0:2 Sokół Sieniawa zobacz ›
2017-09-02 Błękitni Ropczyce 1:2 Rzemieślnik Pilzno zobacz ›
2017-09-02 Igloopol Dębica 0:1 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
2017-09-02 Wisłok Strzyżów 4:1 Piast Tuczempy zobacz ›
2017-09-02 Cosmos Nowotaniec 1:2 Ekoball Sanok zobacz ›
2017-09-02 Polonia Przemyśl 3:1 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2017-09-02 Izolator Boguchwała 3:1 Sokół Nisko zobacz ›
2017-09-02 LKS Pisarowce 0:2 Wisłoka Dębica zobacz ›
2017-08-30 Sokół Nisko 1:2 Wisłoka Dębica zobacz ›
2017-08-30 Głogovia Głogów Małopolski 0:6 Izolator Boguchwała zobacz ›
2017-08-30 Piast Tuczempy 3:0 Cosmos Nowotaniec zobacz ›
2017-08-30 Sokół Sieniawa 5:0 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2017-08-30 Unia Nowa Sarzyna 0:0 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
2017-08-30 KS Wiązownica 0:0 Igloopol Dębica zobacz ›
2017-08-30 Rzemieślnik Pilzno 4:0 Granica Stubno zobacz ›
2017-08-30 Błękitni Ropczyce 2:5 LKS Pisarowce zobacz ›
2017-08-27 Cosmos Nowotaniec 0:1 Sokół Sieniawa zobacz ›
2017-08-26 Granica Stubno 0:2 Błękitni Ropczyce zobacz ›
2017-08-26 Igloopol Dębica 2:2 Rzemieślnik Pilzno zobacz ›
2017-08-26 Wisłok Wiśniowa 0:0 KS Wiązownica zobacz ›
2017-08-26 Wisłok Strzyżów 2:3 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
2017-08-26 Polonia Przemyśl 3:1 Piast Tuczempy zobacz ›
2017-08-26 Izolator Boguchwała 1:1 Ekoball Sanok zobacz ›
2017-08-26 Wisłoka Dębica 1:1 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2017-08-26 LKS Pisarowce 0:2 Sokół Nisko zobacz ›
2017-08-20 Granica Stubno 0:1 LKS Pisarowce zobacz ›
2017-08-20 KS Wiązownica 2:0 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2017-08-19 Błękitni Ropczyce 1:2 Igloopol Dębica zobacz ›
2017-08-19 Głogovia Głogów Małopolski 2:0 Sokół Nisko zobacz ›
2017-08-19 Ekoball Sanok 1:0 Wisłoka Dębica zobacz ›
2017-08-19 Piast Tuczempy 1:3 Izolator Boguchwała zobacz ›
2017-08-19 Sokół Sieniawa 2:0 Polonia Przemyśl zobacz ›
2017-08-19 Unia Nowa Sarzyna 3:1 Cosmos Nowotaniec zobacz ›
2017-08-19 Rzemieślnik Pilzno 1:1 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
2017-08-23 Ekoball Sanok 3:1 Sokół Nisko zobacz ›
2017-08-15 Igloopol Dębica 2:0 Granica Stubno zobacz ›
2017-08-15 Wisłok Wiśniowa 2:0 Błękitni Ropczyce zobacz ›
2017-08-15 Wisłok Strzyżów 1:1 Rzemieślnik Pilzno zobacz ›
2017-08-15 Cosmos Nowotaniec 1:3 KS Wiązownica zobacz ›
2017-08-15 Polonia Przemyśl 1:0 Unia Nowa Sarzyna zobacz ›
2017-08-15 Izolator Boguchwała 0:3 Sokół Sieniawa zobacz ›
2017-08-15 Wisłoka Dębica 1:0 Piast Tuczempy zobacz ›
2017-08-15 LKS Pisarowce 6:0 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2017-08-12 Ekoball Sanok 5:0 Głogovia Głogów Małopolski zobacz ›
2017-08-12 Piast Tuczempy 2:0 Sokół Nisko zobacz ›
2017-08-12 Sokół Sieniawa 1:0 Wisłoka Dębica zobacz ›
2017-08-12 Unia Nowa Sarzyna 0:4 Izolator Boguchwała zobacz ›
2017-08-12 KS Wiązownica 2:1 Polonia Przemyśl zobacz ›
2017-08-12 Rzemieślnik Pilzno 3:0 Cosmos Nowotaniec zobacz ›
2017-08-12 Błękitni Ropczyce 4:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2017-08-12 Granica Stubno 1:0 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
2017-08-12 Igloopol Dębica 1:1 LKS Pisarowce zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-10-10 Jedność Niechobrz 3:1 Wisłok Strzyżów zobacz ›
---  2017-10-04 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 1:8 Wisłok Strzyżów zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-03-10 Wisłok Strzyżów 5:2 Igloopol Dębica zobacz ›
2018-03-03 Wisłok Strzyżów 4:3 Dynovia Dynów zobacz ›
2018-03-02 Resovia CLJ Rzeszów 3:4 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2018-02-21 Stal Rzeszów CLJ 2:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2018-02-17 Wisłok Strzyżów 5:2 Nafta Jedlicze zobacz ›
2018-02-10 Wisłok Strzyżów 3:1 Strug Tyczyn zobacz ›
2018-02-07 Wisłok Strzyżów 1:1 Wisłok Wiśniowa zobacz ›
2018-01-25 Lechia Sędziszów Małoposlki 3:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2017-08-05 Wisłok Strzyżów 2:4 Ekoball Sanok zobacz ›
2017-07-29 Wisłok Strzyżów 5:1 Strumyk Malawa zobacz ›
2017-07-22 Wisłok Strzyżów 2:5 Resovia CLJ Rzeszów zobacz ›
2017-07-19 Igloopol Dębica 2:2 Wisłok Strzyżów zobacz ›
2017-07-13 Wisłok Czarna 0:6 Wisłok Strzyżów zobacz ›

Ostatnie spotkanie

Piast TuczempyWisłok Strzyżów
Piast Tuczempy 1:1 Wisłok Strzyżów
2018-04-14, 11:00:00
sobota
     

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
LKS Pisarowce - Rzemieślnik Pilzno
Błękitni Ropczyce - KS Wiązownica
Granica Stubno - Unia Nowa Sarzyna
Igloopol Dębica - Sokół Sieniawa
Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy
Cosmos Nowotaniec - Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica
Wisłok Strzyżów - Ekoball Sanok

Sponsorzy

 Korzystając z usług tych firm

wspierasz Wisłok Strzyżów

 logo-fabr_xnaqanp.jpg

Zdjęcie użytkownika Przewóz Osób Wojciech Barlik.

Znalezione obrazy dla zapytania wojan strzyzów

Zdjęcie użytkownika Bistro Folk.

Znalezione obrazy dla zapytania lesniak strzyzów

Miasto Strzyżów
Wiesław Drogoń
T. Grodzki
Katarzyna Rykała Tłumacz przysięgły j. niemieckiego, 
W. Zimny   
Warta A.Curyło, 
Verde-travel, 
Eurokantor

 

 Pragniesz wesprzeć naszą drużynę ? 

Numer konta Wisłoka Strzyżów Bank Spółdzielczy nr konta 14916800040020254720000020

z dopiskiem sponsor

 

 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Wisłoka Dębica 4:0 LKS Pisarowce
Sokół Nisko 3:2 Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski 1:1 Polonia Przemyśl
Ekoball Sanok Cosmos Nowotaniec
Piast Tuczempy 1:1 Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa 2:1 Wisłok Wiśniowa
Unia Nowa Sarzyna 1:1 Igloopol Dębica
KS Wiązownica 2:0 Granica Stubno
Rzemieślnik Pilzno 2:2 Błękitni Ropczyce

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 355, wczoraj: 446
ogółem: 2 001 780

statystyki szczegółowe